Sąmoningas sapnavimas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 160
  • ISBN 9786094843440

Knygos „Sąmoningas sapnavimas“ aprašymas

Pasitelkdami sapnus pažadinkite savo kūrybiškumą ir sąmoningumą! Atkreipkite dėmesį į sapnus ir atraskite geriausią savojo „aš“ versiją – tai pradžiamokslis visiems, kurie nori geriau pažinti save ir įgyti jėgų susidoroti su bet kokiais kasdienybės iššūkiais.

„Sapnuojant atsiveria karališki vartai į mūsų pasąmonę. Praktikuodami sąmoningą sapnavimą galite panirti į būseną, kai miegodami esate pakankamai sąmoningi, kad galėtumėte keisti savo sapno eigą.“

– Dr. Kristen LaMarca

Jūsų sapnus padiktuoja pasąmonė. Knyga SĄMONINGAS SAPNAVIMAS išmokys jus sąmoningai tyrinėti ir modeliuoti sapnus, kad geriau suprastumėte savo vidinį „aš“. Jūs netgi galite išmokti nugalėti savo košmarus! Arba tiesiog galite mėgautis visiška laisve – sapnuose juk galite skraidyti...

Šioje knygoje metodiškai, moksliškai ir dvasingai mokoma sapnuoti. Jūs išmoksite atkreipti dėmesį į savo sapnus, tapsite dėmesingesni ir atrasite seniai pasąmonėje palaidotą informaciją, kuri gali būti labai naudinga. Negana to, autorė dar siūlo užsiimti sapnų joga – viliojantis pasiūlymas, tiesa! Tai daugiau nei tūkstantį metų siekianti Tibeto budistų praktika, skatinanti išsilaisvinti ir dvasiškai tobulėti.

Knygoje rasite:

· Planą – kiekviename skyriuje aprašytos naujausiais tyrimais ir metodais paremtos pamokos, kurios padės ugdyti sąmoningą sapnavimą.

· Autorės asmeninę patirtį – autorė aprašo su sąmoningu sapnavimu susijusius istorijas ir dalijasi išgyvenimais, kaip pozityviai sąmoningas sapnavimas paveikė jos gyvenimą.

· Sapnavimo sekos praktinį vadovą – remdamiesi 24 valandų sąmoningo sapnavimo sekos planu įtvirtinsite įgūdžius bei išmoksite pratimų rytui, dienai, vakarui ir nakčiai.

Dr. Kristen LaMarca – psichologė, mokslininkė, tyrinėjanti taikomąją psichofiziologiją, elgesio ir miego sutrikimus. Ji – kognityvinės elgesio terapijos ir sąmoningumu pagrįstos psichoterapijos specialistė, mokanti pacientus profesionaliai valdyti sapnus, įveikti nakties košmarus ir susidoroti su stresu. Dr. K. LaMarca bendradarbiauja su Liucidizmo institutu, rengia ir vykdo bendras programas, veda mokymus, į kurius integruota mindfulness meditacija bei sąmoningo sapnavimo praktika.

„Miego sveikatos svarba kasdieniame gyvenime – milžiniška. Bendraudama su pacientais taikau moksliniais tyrimais pagrįstą gydymą ir visada akcentuoju biologines miego ir streso sąsajas. Nuovargio, frustracijos ir bejėgiškumo jausmai, kurie lydi miego sutrikimus, gali neigiamai paveikti žmogaus gyvenimą: darbo rezultatus, fizinę sveikatą, santykius ir, be abejo, reakciją į stresines situacijas. Savo pacientus mokau sąmoningumo ir streso valdymo įgūdžių, kurie reikalingi sveikesniam miegui ir gyvenimui. Jeigu košmarai ar nemalonūs sapnai veikia miegą ir bendrą žmogaus savijautą, sąmoningo sapnavimo terapija gali padėti pacientui atgauti kontrolės ir ramybės jausmą.“

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti