elakcija -20%
Siaubų autobusas 7

Siaubų autobusas 7

Internetu:
6,92€
Sena kaina:
8,65€
Sutaupote:
1,73€

Apie

viršelio: Nonvalas vaitodamas vartosi nuo šono ant šono nepajėgdamas atsistoti. Jis mato, kad žmogysta su kirviu vis dar dėbso nė nekrusteldamas, o dvi siaubų kambario būtybės eina artyn. Išgirsta jų šnopavimą, kai jos suima ir pakelia jį. Neša į api...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Paul van Loon

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 184
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441490

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Siaubų autobusas 7 “ aprašymas

Siaubų autobusas 7

viršelio: Nonvalas vaitodamas vartosi nuo šono ant šono nepajėgdamas atsistoti. Jis mato, kad žmogysta su kirviu vis dar dėbso nė nekrusteldamas, o dvi siaubų kambario būtybės eina artyn. Išgirsta jų šnopavimą, kai jos suima ir pakelia jį. Neša į apipaišytąjį autobusą. Nonvalas pernelyg nugeibęs, kad priešintųsi. Ten stovi besišypsantis skeletas. Nonvalas dingo! Viduryje nakties jį pagrobia Siaubų autobuso pabaisos ir nuveža į Keliauninkų stovyklavietę. Karščiuojančiam Nonvalui vaidenasi niekada nematyti veidai – šalia jo lovos staiga atsiranda mergaitė ilgais juodais plaukais ir du rudai įdegę vaikai vešliais antakiais ir apžėlusiais skruostais. Liselorė nerimauja ir nežino, ką daryti. Ji paprašo Gino ir Izio pagalbos, ir netrukus trijulė jau lekia ieškoti pagrobto Nonvalo. Tik ar jiems užteks laiko? Bibliografinė: Paulas van Loonas (g. 1955 m.) – vienas žinomiausių Nyderlandų vaikų rašytojų, parašęs per šimtą knygų vaikams ir paaugliams. Autorius žymus siaubo istorijomis, skirtomis jaunesnei auditorijai, o jo knygos išverstos į daugiau nei dešimt kalbų. „Siaubų autobusas“ – turbūt populiariausia rašytojo serija, kurios knygų parduota daugiau kaip milijonas kopijų.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai