Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Socialinė apsauga Europos sąjungoje: Pensijų sistemų modernizavimas

Socialinė apsauga Europos sąjungoje: Pensijų sistemų modernizavimas

Internetu:
4,05€
Knygyne:
4,89€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2011
  • Leidykla Leidykla MES
  • ISBN 9786099520216

Knygos „Socialinė apsauga Europos sąjungoje: Pensijų sistemų modernizavimas “ aprašymas

Monografija „Socialinė apsauga Europos Sąjungoje: pensijų sistemų modernizavimas“ skirta visiems, besidomintiems socialine apsauga, jos plėtra ir reformomis – akademinės bendruomenės nariams, praktikams, susiduriantiems su socialinės apsaugos teisės aktų taikymu, studentams. Monografijoje pateikta socialinės apsaugos sistemos organizavimo principai ir problematika, valdymo sistemos analizė, tarptautinių socialinės apsaugos teisės šaltinių, Europos Bendrijų Teisingumo Teismo jurisprudencija, Europos Sąjungos valstybių socialinės apsaugos sistemų (pensijų) modelių analizė, socialinės reformų prielaidos, pensijų sistemų modernizavimo tendencijos Europos Sąjungos valstybėse, detaliai išnagrinėta Lietuvos pensijų sistemos plėtra ir reformos.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti