Stalino ir Hitlerio seksualinis gyvenimas

5,44€
6,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 207
  • Leidykla Sniego pilys, VŠĮ
  • ISBN 9786094751776

Knygos „Stalino ir Hitlerio seksualinis gyvenimas“ aprašymas

Pasaulyje išleista daugybė įvairiausių knygų apie Staliną ir Hitlerį. Nemažai apie juos ir lietuvių kalba. Bet iki šiol gana mažai žinoma ir neištyrinėta šių dviejų istorinių asmenybių intymioji gyvenimo pusė, kuri - „pavydėtinai“ spalvinga. Įdomiausia tai, kad šių dviejų „herojų“  seksualinis gyvenimas – tarsi veidrodžio atspindys: abu tais pačiais metais susirgo sifiliu ir abu nesigydė, abu turėjo polinkį į homoseksualumą. Manoma, kad Stalino sekso partneris buvo jo asmeninės apsaugos vadovas, vengrų žydas K. V. Paukeris, apibūdinamas kaip „nepadoraus raudonio ir jausmingų lūpų bei aistringų juodų akių“, atsidavęs tautų vadui ne tik visa širdimi, bet ir kūnu.  
       Tikėtina, kad  Hitleris galėjo turėti homoseksualių lytinių santykių su savo jaunystės draugu Augustu Kubizeku – atvirai išreikštu gėjumi. Bet greičiau Hitleris buvo pasyvus, o ne aktyvus partneris. Be to, fiureris labiau mėgo stebėti iš šalies homoseksualius lytinius santykius nei pats juose aktyviai dalyvauti. Taip pat jis turėjo daugybės filmų kolekciją apie homoseksualius santykius, sukurtus specialiai jam.
     Stalinas ir Hitleris turėjo ir kitų lytinių nukrypimų bei patologijų. Ilgą laiką buvo manoma, kad Stalinas turėjo įgimtą difaliją. Tai reiškia, kad vyriškos lyties atstovas turi du penius. Vienas iš jų funkcionuoja normaliai, o kitas gali būti neišsivystęs, „nematomas“ ir, žinoma, neatlieka savo funkcijų.  Bet atlikus Stalino palaikų skrodimą, ši prielaida nepasitvirtino.  Be to, Stalino kairės kojos antras ir trečias pirštai buvo suaugę. Tikriausiai nenorėdamas, kad kas nors pamatytų, jis visada miegodavo su  kojinėmis.
      Tuo tarpu sovietų patologo anatomijos ekspertas, atlikęs pusiau sudegusio fiurerio palaikų, rastų bunkerio kieme 1945 metais, tyrimą, aptiko tik vieną - kairiąją sėklidę.
      Hitleris turėjo surinkęs didžiulę pornografinių knygų biblioteką bei žavėjosi iškreiptomis sekso formomis. Gerai žinomas fiurerio polinkis ir į iš vieno sekso iškrypimų – koprofiliją, nes paįvairindavo seksą partnerės šlapimu, išmatomis ir seilėmis. Be to, jis mėgo įstatyti sau klizmą ir viduriuodamas patirdavo orgazmą.  Ne vienas biografas rašė, kad Hitleris buvo aktyvus sadomazochizmo šalininkas.
      Stalinas ir Hitleris buvo panašūs ir tuo, kad abu mėgo gerokai jaunesnes už save moteris, turėjo lytinių santykių su nepilnametėmis. Ir vienas, ir kitas turėjo nesantuokinių vaikų. Abiejų mylėtos moterys Hitlerio  - Geli Raubal, Stalino – Nadežda Alilujeva nusišovė (arba buvo nušautos). Abi jos buvo jiems giminaitės: Geli Raubal – Hitlerio dukterėčia.  Manoma, kad antroji Stalino žmona Nadežda Alilujeva - jo... nesantuokinė duktė.
      Nepaisant Stalino ir Hitlerio fizinių trūkumų, neigiamų charakterio bruožų, jie turėjo didžiulį pasisekimą tarp moterų ir daug meilužių. Bet nei viena moteris nematė Stalino nuogo prie šviesos.
      Bet šios dvi ryškiaspalvės  istorinės asmenybės kai kuo ir skiriasi. Žinia, Stalinui reikalaujant, Nadeždai Alilujevai buvo padaryta 11 abortų. Tačiau knygos autorei nepavyko aptikti nei vieno šaltinio, liudijančio, kad Hitlerio moterys būtų nuo jo dariusios abortus.  
       Knyga parašyta remiantis daugybe šaltinių – biografų, istorikų parašytomis knygomis, straipsniais, Stalino ir Hitlerio aplinkos žmonių bei bendražygių atsiminimais ir panašiai. Dauguma pasakojimų (atsiminimai ir memuarai) atkurti ir šioje knygoje pateikti tiesiogine kalba.
      Norėdama kuo daugiau išsaugoti istorinių įvykių autentiškumą, knygos autorė pateikė nemažai atvirų sekso scenų bei nenormatyvinės leksikos. Juk žinoma, kad Stalinas dažnai įterpdavo necenzūrinius žodžius kalbėdamas ne tik su savo bendražygiais, bet ir namuose bendraudamas su savo artimais žmonėmis.
Knyga skirta N-18 auditorijai.         

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti