elakcija -20%
Šypsena Varlytei

Šypsena Varlytei

Internetu:
5,16€
Sena kaina:
6,45€
Sutaupote:
1,29€

Apie

– Mama mane labai myli, jau niekad man nebus liūdna. Kai Varlytė pasijunta liūdniausia varlyte pasaulyje, pralinksminti ją suskumba visas miškas. Talkindami vienas kitam miško gyventojai neša stebuklingąją šypseną...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 32
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441514

Knygos „Šypsena Varlytei “ aprašymas

Šypsena Varlytei

– Mama mane labai myli, jau niekad man nebus liūdna. Kai Varlytė pasijunta liūdniausia varlyte pasaulyje, pralinksminti ją suskumba visas miškas. Talkindami vienas kitam miško gyventojai neša stebuklingąją šypseną, uoliai vykdydami jiems patikėtą užduotį. Ir vos išvydusi šypseną Varlytė nedvejodama žino, nuo ko ji!

Tai jau antroji Lenkijos menininkų dueto – vaikų rašytojo, poeto, dramaturgo Pšemyslavo Vechterovičiaus (Przemysław Wechterowicz) ir dailininkės Emilijos Dziubak (Emilia Dziubak) paveikslėlių knyga, išleista lietuvių kalba. Knygelėje pasakojama itin jautri ir šilta istorija, nutikusi vieną vasaros dieną miške, kuomet mažoji Varlytė pasijuto labai liūdna. O kas geriau jaučia kito širdį, jei ne mama? Tad ji paprašo miško gyventojų perduoti savo mažajai Varlytei šypseną, šitaip dar kartą įrodydama, ką gali mamos meilė. Leiskis kartu į paežerę, kur auga jaunos tuopos, ir šypsenos negalėsi sutramdyti ir Tu!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai