Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Teisingumo parodija

Teisingumo parodija

Internetu:
10,07€
Knygyne:
11,85€
Apie
Knygoje „Teisingumo parodija“ aprašyta autoriaus Petro Naviko  išgyventa istorija šešiose  civilinėse bylose, kuriose  nagrinėti Mokėtinos sumos už bendrosios nuosavybės objektų priežiūrą, naudojimą, valdymą apskaičiav...
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 154
  • ISBN 9786094554957

Knygos „Teisingumo parodija“ aprašymas

Knygoje „Teisingumo parodija“ aprašyta autoriaus Petro Naviko  išgyventa istorija šešiose  civilinėse bylose, kuriose  nagrinėti Mokėtinos sumos už bendrosios nuosavybės objektų priežiūrą, naudojimą, valdymą apskaičiavimo teisėtumo ir teisingumo klausimai. Atskleisti visų instancijų teismų Konstitucijos, Civilinio kodekso, Civilinio proceso kodekso ir kitų įstatymų pažeidimai nagrinėjant šias bylas.  Praskleistos teisėjų mantijos, dengusios jų užkulisius, tarpusavio santykius,  paskatas, įtakojusias priimti aiškiai neteisėtus ir neteisingus sprendimus. Nurodytos Civilinio proceso kodekso nuostatos, suteikiančios teisėjams piktnaudžiauti teise.  Išviešinta panorama kaip žmonių nerenkami teisėjai  nustato „teisingumą“.

Knyga skirta visuomenei susipažinti su teisės aktais, reglamentuojančiais mokėtinos sumos apskaičiavimą už bendros nuosavybės objektų priežiūrą, naudojimą ir valdymą, jų taikymu ir teismų sprendimais. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų bei žemės sklypų, savininkams ginantiems savo teises ir pareigas mokėti tiek, kiek priklauso pagal įstatymą. Asmenims kovojantiems su bendrijų administracija, savivaldybės paskirtais administratoriais šiais klausimais. Teisininkams, dalyvaujantiems bylose, kuriose nagrinėjamos analogiškos ar panašios knygoje aprašytos situacijos.

Valstybės Aukščiausioms institucijoms ir jų vadovams, atsakingiems už teisingumą valstybėje. Gal supras, kad  būtina nutraukti teisėjų neliečiamumo skraistę, iš esmės pradėti kontroliuoti ir vertinti jų veiklą. Gal ir teisėjai supras, kad jie nėra šventieji, ne Dangaus, o Žemės produktas, išaugintas joje.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai