Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -50%
Tikroji Dievo prigimtis

Tikroji Dievo prigimtis

6,32€ 12,65€
Sutaupote:
6,33€
Leidykla: Maloni banga
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 150
  • ISBN 9781912351374

Knygos „Tikroji Dievo prigimtis“ aprašymas

„Kaip tu pasielgtum, jei ką tik įvykdei žmogžudystę, rankose tebelaikai nusikaltimo įrankį, o Dievas kreipiasi į tave girdimu balsu? Greičiausiai, mirtum vietoj nuo infarkto! Kad ir kaip pasielgtum, bet tikrai neapsisuktum ir neatrėžtum Dievui: „Nežinau, kur tas mano brolis! Argi esu jo sargas!?“

Žinai, kodėl Kainas galėjo taip atsakyti? Jis buvo įpratęs kalbėtis su Dievu, jam tai nebuvo naujiena. Jis su Juo kalbėjosi kasdieną. Tai nebuvo neįprasta. Jis labai familiariai elgėsi su Dievu. Taigi Dievas tebebendravo ir tebesikalbėjo su žmonėmis ir po to, kai nuodėmė įžengė į pasaulį, kai žmonija buvo atskirta nuo rojaus sodo. Jis neįskaitė žmonėms jų nuodėmių ir nusikaltimų. Dievas nesielgė su žmonėmis taip, kaip Senojo Testamento įstatymas reikalavo elgtis su nuodėme. Jis elgėsi su žmonėmis su meile, malone, gailėdamasis. Tačiau Dievas aiškiai pasakė, kad nepritaria Kaino nusikaltimui ir parodė, kokios pasekmės jo laukia“.

Šioje knygoje A.Wommack, nagrinėdamas tiek Senajį, tiek Naująjį Testamentus, atskleidžia Dievo prigimtį ir parodo, kokią praktinę naudą jos suvokimas atneša krikščioniui. Jeigu Jūs galvojote, kad Senojo Testamento metu Dievas buvo kitoks, negu Naujojo Testamento metu, šita knyga yra skirta Jums.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai