Uždrausta meilė

Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786090306963

Knygos „Uždrausta meilė“ aprašymas

Trijų knygų serija

Nepaprastos vestuvės

Graži maža šalis, trys nuostabios merginos ir trys patrauklūs vyrai, siekiantys laimėti jų ranką ir širdį...

Lanzai, Donetai ir Faustai, seserims iš karališkosios Domodosolos šeimos, gyvenime svarbiausia pareiga savo šaliai, o tik paskui jau meilė.

Dabar jos privalo ištekėti. Kad ir ką nuspręstų kiekviena iš seserų: pabėgti nuo visų akių, susituokti iš išskaičiavimo ar sutikti su netikromis sužadėtuvėmis – netrukus jos sužinos, kad meilė ir santuoka gali būti neatskiriami dalykai!


Lanzos istorija – knygoje „Nauja pradžia“.

Apie Donetos likimą perskaitysite knygoje „Uždrausta meilė“.

Faustos istorija – knygoje „Altoriaus link“.

Trumpa versija: Kiekviena knyga – tai atskira meilės istorija apie vieną iš trijų nepaprastų seserų. knygų serija Nepaprastos vestuvės. Antra knyga


Trijų knygų serija Nepaprastos vestuvės. Antra knyga

Ar santuoka iš išskaičiavimo gali... vėl įžiebti meilės ugnį?

Ši „Nepaprastų vestuvių“ knygų serijos istorija pasakoja apie princesę Donetą ir karališkojo sosto paveldėtoją Enriką. Doneta niekada nepamiršo savo pirmosios ir vienintelės meilės Enriko.


Jų šeimas skiria nesantaika ir jųdviejų santuoka atrodo neįmanoma. Enrikas staiga dingsta ir Doneta patiki, kad jis niekada jos nemylėjo.


Po kelerių metų Enrikas vėl atsiranda Donetos gyvenime ir pasiūlo jai tekėti, kad santuokos saitais sujungtų abi karalystes. Doneta jaučia pareigą sutikti, bet turi vieną sąlygą: Enrikas turi pasiūlyti ne tik savo ranką, bet ir širdį!


Ankstesnis trijų knygų serijos Nepaprastos vestuvės romanas: Rebecca Winters. Nauja pradžia, 2021 m. balandis (Lanza ir Stefanas)

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti