Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -20%
Vaikystėje neišmoktos pamokos

Vaikystėje neišmoktos pamokos

Internetu:
9,52€
Sena kaina:
11,90€
Sutaupote:
2,38€
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415024650

Knygos „Vaikystėje neišmoktos pamokos “ aprašymas

New York Times bestselerio Suaugę alkoholikų vaikai autorės Janet Geringer Woititz knyga skirta suaugusiems vaikams – šiuo terminu vadinami užaugę, tačiau emociškai dar nesubrendę žmonės. Jie stokoja bendravimo įgūdžių, kurių negalėjo perimti iš savo tėvų, nes gyveno nedarniose ir toksiškose šeimose.

Ši trumpa, bet efektyvi knyga suteiks puikių patarimų ir duos praktinių pavyzdžių, kaip pagerinti savo gyvenimą gerinant santykius su kitais. Knyga moko, kaip užmegzti pokalbį ir jį tęsti, kaip nusistatyti ribas, pastovėti už save ir neprarasti savitvardos, kaip pasakyti „ne“, priimti kritiką ir ją išsakyti bei dar daugiau. Knyga skirta ne tik „Suaugusiems alkoholikų vaikams“ ar turintiems sunkumų santykyje su kitais, bet taip pat ir intravertams. 

Autorių pateikiami pavyzdžiai iš realaus gyvenimo duos peno diskusijai, siūlys sprendimo būdus bei pratimus padėti skaitytojui palaipsniui išmokti svarbiausių rūpinimosi savimi įgūdžių. Tad nedvejodami paimkite į rankas ne tik šią knygą, bet ir savo gyvenimą!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai