WILL

WILL

15,00€
17,65€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Eugrimas
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 496
  • ISBN 9786094374432

Knygos „WILL“ aprašymas

Vilas Smitas – šių dienų fenomenas. Jis neabejotinai viena garsiausių asmenybių kino istorijoje, taip pat ir vienas geriausių savo kartos reperių. 


V. Smitas prisipažįsta manęs turįs viską: neprilygstamą sėkmę ir puikią šeimą. Vis dėlto artimiausi žmonės nepritarė jo vizijai: jie jautėsi įkalinti žvaigždžių pasaulio diktuojamoje įsipareigojimų kupinoje sistemoje, nuolatiniame darbe, kuriam niekada nesiruošė.

„Visą savo karjerą nenuilstamai dirbau. Darbo etikos laikiausi be jokių kompromisų. O mano sėkmės paslaptis yra visiškai nuobodi ir nė kiek nestebinanti – ateiti ir pakloti dar vieną plytą. Jautiesi susierzinęs? Paklok dar vieną plytą. Prastas premjeros savaitgalis? Paklok dar vieną plytą. Mažėja albumų pardavimas? Kelkis ir paklok dar vieną plytą. Griūva santuoka? Paklok dar vieną plytą.

Per pastaruosius trisdešimt metų, kaip ir visi kiti, susidūriau su nesėkmėmis, praradimais, pažeminimu, skyrybomis ir mirtimi. Mano gyvybei grėsė pavojus, praradau pinigus, buvo kėsinamasi į mano privatumą, iširo šeima – ir kiekvieną dieną vis tiek kėliausi, maišiau betoną ir klojau dar vieną plytą. Nesvarbu, ką išgyvenate, priešais jus visada yra dar viena plyta, kurią reikia pakloti. Vienintelis klausimas – ar ketinate pakilti ir tai padaryti?“, – autobiografijoje mintimis dalijasi aktorius. 


Drąsioje, įkvepiančioje knygoje „WILL. Autobiografija“ aktorius pirmą kartą atskleidžia savo gyvenimą nuo pirmųjų dienų iki neįtikėtinos sėkmės. Perskaitę knygą sužinosite: 

    • Kaip Vilo Smito karjerą paveikė šeimos kilmė.

    • Kaip vienas populiariausių reperių įklimpo į 3 mln. dolerių mokesčių skolą.

    • Kas privertė jį nustoti vartoti keiksmažodžius savo dainose.

    • Kokie sunkumai suformavo šio išskirtinio žmogaus charakterį.

    • Kokia yra V. Smito ir jo žmonos Džeidos Pinket santykių pakilimų ir nuosmukių istorija.

    • Kaip V. Smitas susipažino su Nobelio premijos laureatu Nelsonu Mandela.

    • Kokios yra šio sėkmės lydimo žmogaus baimės ir paslaptys

Ir tai tikrai dar ne viskas!


Ši istorija – tai ilgos kelionės į savęs pažinimą rezultatas, neprilygstamų valios galių tyrinėjimas: kiek daug ji gali duoti ir kiek daug atimti. Padedamas pasaulinio bestselerio „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autoriaus Marko Mansono, Vilas pataria, kaip suvaldyti savo emocijas, kad taptume geresni, ir įrodo, kad tai gali padaryti kiekvienas.

Ar esate pasiruošę pasinerti į vieno iš daugiausiai pasiekusių, garsiausių ir talentingiausių mūsų laikų žmonių biografiją ir sužinoti jo sėkmės paslaptis? 


Tuomet pirmyn!

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti