Ydingas ratas

Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 368
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955239802

Knygos „Ydingas ratas “ aprašymas

Luiza – vieniša mama, sekretorė, įstrigusi rutinoje. Vieną vakarą ji bare sutinka vyrą, kuriam iškart pajaučią simpatiją. Nors vyriškis išeina vos jiems pasibučiavus, Luiza džiaugiasi, kad pagaliau su kuo nors užmezgė ryšį.

Kai pirmadienį Luiza atvyksta į darbą, susipažįsta su naujuoju viršininku Deividu. Jis – tas pats vyras iš baro. Deividas sako, kad bučinys buvo baisi klaida, bet vis tiek negali atitraukti akių nuo Luizos.

Ir tada Luiza susiduria su Adele, naujoke mieste, kuriai reikia draugės, tačiau kuri yra ištekėjusi už Deivido. Deividas ir Adelė atrodo tarsi idealūs vyras ir žmona, bet kodėl tuomet Deividas toks valdingas, o Adelė jo taip bijo?

Luiza, įsitraukusi į Deivido ir Adelės santykių pinkles, atranda daugiau mįslingų klausimų nei atsakymų. Vienintelis visiškai aiškus dalykas – kažkas šioje santuokoje yra negerai. Kaip toli žmogus gali nueiti, kad apsaugotų savo santuokos paslaptis?

„Ydingas ratas“ – makabriškas trileris, intensyvus ir įtraukiantis rašytojos Sarah Pinborough darbas. Stephen King kūrinį apibūdino kaip privalomą perskaityti ir visiškai genialų, o Joe Hill pavadino knygą  hičkokišku trileriu, pasiglemšiančiu jūsų gyvenimą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti