After. Kai tapome laimingi

Leidykla: Baltos lankos
Autorius Anna Todd
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 480
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955239161

Knygos „After. Kai tapome laimingi “ aprašymas

Ši rašytoja pavergė šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje – dabar ir jūs galite susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai apkalbama knyga internete! Nesutramdomi jausmai, aistringa meilė, nuoga erotika. Romano After. Kai tapome laimingi ekranizacijos teises įsigijo Paramount Pictures.

TESOS IR HARDINO MEILĖ IKI DABAR ĮVEIKDAVO VISUS IŠŠŪKIUS, BET JŲ LAIMĘ SUGRIAUNA SKAUSMINGA PASLAPTIS. JŲ SANTYKIAI NIEKADA NEBEBUS TOKIE PATYS.

Tesos ir Hardino meilės posūkiai visuomet buvo įtempti, tačiau kiekvieną naują kliūtį jie nugalėdavo, o jų aistra tik stiprėjo. Viskas pasikeičia, kai Hardinas sužino paslaptį, kurią jo mama slėpė visą gyvenimą. Ši naujiena šokiruoja jį iki pačių sielos gelmių ir pažadina viduje glūdančius nedoriausius demonus. Šeimyninės dramos sūkuryje Tesa ir Hardinas suvokia, kad juos jungia daugiau panašumų nei skirtumų. Tesa nebėra švelni ir paprasta mergina, kokia buvo, kai sutiko Hardiną. Kaip ir Hardinas nebėra tas žiaurus pasipūtėlis, kurį, nepaisydama nieko, Tesa pamilo. Ji žino, kokie jausmai verda mylimojo viduje ir kad vienintelė gali nuraminti Hardiną. Bet kuo daugiau paslapčių išlenda į dienos šviesą, tuo atkakliau Hardinas stumia Tesą nuo savęs. Ji ima abejoti, ar šį sykį jų meilė atlaikys sunkiausią išbandymą, tačiau nė nesvarsto pasiduoti be kovos. Bet už ką iš tiesų Tesa kovoja: už jų meilę ar už save pačią?

Anna Renee Todd (gimė 1989 m. kovo 20 d.) - amerikiečių rašytoja, filmų prodiuserė ir scenaristė. Ji geriausiai žinoma dėl knygų serijos After, kurią pradėjo publikuoti internetinėje platformoje Wattpad. Spausdintą seriją išleido Gallery Books, ji išversta į daugybę kalbų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti