Jautrusis pasakotojas

13,65€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786094802843

„Jautrusis pasakotojas“ aprašymas

Tai – unikalus kvietimas į kūrybos užkulisius. Olga Tokarczuk pristato pirmąją knygą po Nobelio literatūros premijos gavimo. „Jautrusis pasakotojas“ – eseistikos rinkinys, pilnas refleksijų apie šiuolaikinį pasaulį, keliones, kūrybinį procesą, literatūrą, žmonių požiūrį į gyvūnus.

Kylančių tekstų, knygų, personažų laboratorija. Tai kruopštus, bet kartu ir žavus tyrimo procesas. Vaizduotės sprogimai. Stebėti besiformuojančio siužeto logiką ir vidinį veikėjų pasaulį, atrasti jų motyvaciją ir požiūrį. Atskleisti įdomias istorijas, taip pat pasakoti apie skaitymus ir asmeninę patirtį. Nuolatinis siekis suprasti begalinę pasaulio įvairovę ir sudėtingumą.

12 atrinktų trumpųjų žanrų tekstų – nepaprastas kvietimas į rašytojos darbo užkulisius. Čia sudėti pagrindiniai ir premjeriniai tekstai, įskaitant plačiai komentuojamą Nobelio kalbą.

Olga Tokarczuk – ypatingu sąmoju ir vaizduote pasižyminti šiuolaikinės lenkų literatūros žvaigždė. 2018 m. už romaną „Bėgūnai“ ji pirmoji iš Lenkijos pelnė vieną prestižiškiausių anglakalbiame pasaulyje apdovanojimų – „Man Booker International Prize“. Antrą kartą autorė „Man Booker International Prize“ premijai buvo pristatyta 2019 m. už romaną „Varyk savo arklą per mirusiųjų kaulus“. Kūrinys pateko į trumpąjį premijos sąrašą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti