Netekęs teisės būti žmogumi

13,11€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
15,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Osamu Dazai
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • ISBN 9786094802591

„Netekęs teisės būti žmogumi“ aprašymas

Šioje knygoje pagrindinis veikėjas Jodzo Oba tragiškus savo gyvenimo įvykius pateikia iš neutralios perspektyvos. Ne veltui autorius Osamu Dazai ir jo romanas „Netekęs teisės būti žmogumi“ intriguoja ir pribloškia kiekvieną skaitytoją.

 

Romano pagrindą sudaro užrašų knygelės, kuriose Jodzo Oba aprašo savo gyvenimą. Veikėjo bandymai susitaikyti su jį supančiu pasauliu prasideda ankstyvoje vaikystėje, tęsiasi vidurinėje mokykloje, kur jis tampa „klounu“, kad užmaskuotų savo susvetimėjimą, ir galiausiai baigiasi nesėkmingu bandymu nusižudyti suaugus. Be jokių sentimentų jis fiksuoja atsitiktinį gyvenimo žiaurumą ir trumpalaikes žmogiškojo ryšio bei švelnumo akimirkas.

 

„Netekęs teisės būti žmogumi“ dažnai interpretuojamas kaip alegorija į niūrias ano meto Japonijos visuomenės nuotaikas ir aplinkui tvyrojusį chaosą. Tai autobiografinių užuominų kupinas kūrinys, apibūdinantis žmogaus, nesugebančio įsilieti į veidmainę visuomenę, nuosmukį.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti