Atlantas. Tėvo istorija

20,61€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
24,25€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 776
  • ISBN 9786094667428

Knygos „Atlantas. Tėvo istorija“ aprašymas

Jokia viltis nėra klaidinga, Atlantai. Viltis yra pasirinkimas. Viltis – tai tikėjimas net tada, kai viskas atrodo beviltiška. Pasirink viltį ir nutiks nuostabių dalykų.

Lucinda Riley (Liusinda Raili, 1965–2021) – pasaulyje pripažinta rašytoja iš Šiaurės Airijos. Pirmą romaną ji parašė dvidešimt ketverių, baigusi ankstyvą karjerą kine, teatre ir televizijoje. Dabar jos knygos išverstos į 40 kalbų, visame pasaulyje jų parduota 50 milijonų egzempliorių. Žinomiausias iš jų „Septynių seserų“ romanų ciklas, paremtas mitu apie Plejadžių žvaigždyną, tapo toks populiarus, kad Holivude ruošiamasi kurti serialą.

Harry Whittaker (Haris Viteikeris) – L. Riley sūnus, daugybę apdovanojimų pelnęs BBC radijo laidų vedėjas. Pradėjęs sekti motinos pėdomis ėmėsi drauge su ja rašyti kalėdinių knygelių ciklą vaikams. Lietuviškai išleistos dvi iš jų: „Greisė ir Kalėdų angelas“, „Bilas ir sapnų angelas“. Po L. Riley mirties H. Whittakeris pasiryžo tęsti jos darbą – peržiūrėjęs motinos juodraščius baigė rašyti paskutinę „Septynių seserų“ ciklo knygą Atlantas. Tėvo istorija.

1928-ieji, Paryžius. Gailestinga šeima priglaudžia leisgyvį berniuką. Jos globojamas mielas, sumanus, talentingas vaikas ima gyventi taip, kaip anksčiau galėjo tik svajoti, tačiau nė žodžiu neužsimena, kas iš tiesų esąs. Jis auga, įsimyli, mokosi prestižinėje Paryžiaus konservatorijoje, kone pamiršta praeityje išgyventą siaubą. Bet Europoje pradėjus siautėti blogiui niekas nebėra saugus, tad giliai širdyje jis ima jausti – artėja laikas ir vėl sprukti.

2008-ieji, Egėjo jūra. Septynios seserys – pirmą kartą visos kartu – susirenka „Titano“ laive atsisveikinti su mįslinguoju ir be galo mylėtu tėvu. O jis ir vėl uždavė joms galvosūkį – raktą į jų praeitį patikėjo dingusiai seseriai. Moterys imasi narplioti paslaptis, tačiau kaskart paaiškėjus tiesai ir vėl iškyla naujų klausimų, taigi joms tenka susitaikyti su mintimi, kad nė viena nepažinojo tėvo, kuriuo taip žavėjosi.

Aprėpianti viso gyvenimo meiles ir netektis, peržengianti valstybes ir vandenynus tėvo Atlanto istorija veda „Septynių seserų“ ciklą prie stulbinamo, nepamirštamo finalo.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti