Anapus gėrio ir blogio: ateities filosofijos preliudija

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Apostrofa
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786098205145

Knygos „Anapus gėrio ir blogio: ateities filosofijos preliudija“ aprašymas

Friedrich Nietzsche (1844–1900) – vienas iš kelių mąstytojų, nulėmusių dabartinio filosofinio mąstymo, humanitarinių mokslų, o iš dalies ir visos dabartinės kultūros pobūdį.


Jo veikalas „Anapus gėrio ir blogio: ateities filosofijos preliudija" (1886) beveik visuotinai pripažįstamas vienu svarbiausių kada nors paskelbtu filosofiniu tekstu. Vokiečių filosofijos klasikas pateikia savo užmoju ir gilumu iki šiol neprilygtą, daugybę ginčų sukėlusią Europos politikos, kultūros, moralės ir religijos idėjų kritiką. Pats Nietzsche veikale Ecce homo apie Anapus gėrio ir blogio: „Visa šios knygos esmė – modernybės kritika, neiškiriant moderniųjų mokslų, moderniųjų menų, net ir moderniosios politikos, greta su užuominomis į priešingą tipą, kiek įmanu nemodernų, kilnų, teigiantį tipą. Šia pastarąja prasme knyga yra gentilhomme mokykla, suprantant šią sąvoką dvasingiau ir radikaliau, negu ji kada nors buvo suprantama."

Knygoje taip pat rasite prof. Jūratės Baranovos specialiai šiam leidiniui parašytą baigiamąjį straipsnį „Friedrichas Nietzsche: kaip priartėti arčiau tiesos". Jau ketvirta Nietzschės knyga, išleista serijoje „Academia".


NAUJA VERTIMO REDAKCIJA! Iš vokiečių kalbos vertė prof. Evaldas Nekrašas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti