Arkties nuotaka. Tarptautinio bestselerio „Kapas jūroje“ tęsinys

21,34€
25,10€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Aslak Nore
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 352
  • ISBN 9786094847127

„Arkties nuotaka. Tarptautinio bestselerio „Kapas jūroje“ tęsinys“ aprašymas

Nr. 1 perkamiausios Norvegijos autoriaus Aslak Nore naujausias Falkų sagos romanas prasideda 2015 m. gruodį, praėjus pusmečiui po sukrečiančio „Kapas jūroje“ finalo. Artėja šventės, o Rederhaugeno dvare ruošiamasi kasmetiniam Falkų šeimos kalėdiniam vakarėliui. Tuo tarpu tolimojoje šalies šiaurėje įtampa tarp Norvegijos ir V. Putino Rusijos auga.

Naujai paskirta SAGA direktorė Saša Falk dovanoja gelbėjimo laivą „Falck 3“ Jūrų gelbėjimo draugijai ir pasiūlo idėją išsiųsti į Svalbardą mokslinių tyrimų ekspediciją. Hansas Falkas guli ligoninės lovoje Šiaurės Norvegijoje, sunkiai sužeistas po nelaimingo atsitikimo. O Osle Džonis Bergas gauna pranešimą, kad į SAGA įsiskverbė užsienio agentas. Prasideda desperatiška šnipo medžioklė.

Kai „Falck 3“ išsiruošia į įspūdingus Arkties kraštovaizdžius, buvę Šaltojo karo priešai vėl susiduria vienas su kitu, o tai turi lemtingų pasekmių Falkų klanui.

Antroji Aslak Nore bestseleriu tapusios nuotykių sagos dalis „Arkties nuotaka“ pasakoja apie epinį vyksmą nuo Europos po Antrojo pasaulinio karo, neramių 60-ųjų ir 70-ųjų metų iki pat šių dienų. Tai epinis pasakojimas apie uždraustą meilę, pavojingas politines intrigas, geopolitinius katės ir pelės žaidimus, aršią kovą dėl valdžios ir apie tai, kaip atsitiktiniai susitikimai gali pakeisti ne tik atskirų žmonių gyvenimus, bet ir pačią istoriją.

„Kapas jūroje“, pirmasis Nore's Falkų sagos tomas, buvo išleistas 2021 m. ir tapo tarptautiniu bestseleriu, kuris parduotas 17-oje šalių.

„Arkties nuotaka“ yra labai įdomus ir gerai parašytas knygos „Kapas jūroje“ tęsinys, kuriame taip pat susipina šeimos drama, šnipų trileris ir meilės istorija. Akivaizdžios paralelės su televizijos serialu „Įpėdiniai“ ir Stiego Larssono knygomis „Millennium“, bet gal verta paminėti ir Janą Guillou? Tikrai kūrinys, turintis viską šiame žanre, kuris su kiekvienu tomu gali augti, nes istorija plėtojasi vis plačiau ir plačiau.“ – Danijos leidėjas.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti