Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Aušvico lopšinė

Aušvico lopšinė

Internetu:
12,20€
Knygyne:
14,70€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Mario Escobar
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 232
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094665479

Knygos „Aušvico lopšinė“ aprašymas

Garsaus ispanų kilmės rašytojo Mario Escobar knyga „Aušvico lopšinė“ – tai tikra istorija apie žmonių pasiaukojimą, drąsą, gerumą baisiuoju Holokausto laikotarpiu. 

Istorijos siužetas vaizduoja liūdnai pagarsėjusią Birkenau romų stovyklą Aušvice, į kurią pagrindinė knygos veikėja Helena Haneman patenka dėl to, jog yra ištekėjusi už romų kilmės vyro. Tiesa, prieš sužinant, kad jos vyras ir vaikai suimami, moteris galėjo atsisakyti keliauti į Aušvicą, kadangi buvo tikra vokietė, tačiau ji nieku gyvu nesutiko palikti savo vaikų ir taip amžiams save susiejo su šeima ir su romų tauta. Visgi atvykusi į Aušvicą ji buvo pastebėta siaubingus eksperimentus vykdžiusio daktaro Jozefo Mengelės, kuris ją paskiria vadovauti Romų darželiui. Taip ji tampa vienintele siaubą išgyvenusių vaikų atrama. 

„Aušvico lopšinė“ – istorija apie moters dvasios didybę, apie pasiaukojamą meilę ir ištikimybę. Apie šviesos spindulį, nušvietusį vieną tamsiausių ir mažiausiai žinomų Holokausto istorijos puslapių.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti