Baimės dovana

5,00€
*Išpardavimo kaina
11,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 480
  • ISBN 9786094930157

Knygos „Baimės dovana“ aprašymas

Gavinas de Beckeris yra ryškiausias Jungtinių Amerikos Valstijų smurtinio elgesio prognozavimo ekspertas. Šioje knygoje jis įmena žmogaus smurto mįslę bei parodo, kad, kaip ir visi sutvėrimai žemėje, savyje turime gebėjimą prognozuoti prievartą ir jos išvengti. Pasitelkęs tuzinus svarių pavyzdžių, de Beckeris mus moko naudotis pačiu paprasčiausiu, pernelyg dažnai nuvertinamu išgyvenimo įgūdžiu – intuicija. Knygoje „Baimės dovana“ taip pat nagrinėjama žmogaus elgsena, psichologija, o kartu tai ir praktiškas gidas saugesniam, nepagrįstos baimės nevaržomam gyvenimui gyventi. 

***

Nepažįstamasis nuošalioje automobilių stovėjimo aikštelėje moteriai pasiūlo panešti jos pirkinius. Ar jis – gerasis samarietis, ar vyras, turintis savų motyvų?

Atleistas iš darbo darbuotojas pažada: „Tu pasigailėsi.“ Ar jis grįš su ginklu?

Po pirmojo pasimatymo vyras moteriai tvirtina, kad jiems „likimo“ lemta susituokti. Ko jis imsis, kai ji nuspręs daugiau su juo nebesimatyti?

Motiną kamuoja nerimas dėl naujos auklės. Ar jai šiandien derėtų pasiimti laisvadienį ir likti namuose?

***

Gavinas de Beckeris pripažįstamas kaip JAV autoritetingiausias viešųjų asmenų apsaugos specialistas. Jo 900 darbuotojų darbinanti įmonė konsultuoja ir saugo daugybę ryškių asmenybių ir šeimų iš viso pasaulio. Jo sukurta smurto vertinimo programa MOSAIC naudojama analizuoti grėsmėms, galinčioms kilti JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjams bei Kongreso nariams, o jo darbai jam leido eiti trejas prezidento pareigas. Gavino de Beckerio įmonė ne tik patarinėja teisėsaugos institucijoms ir valstybinėms agentūroms apie tai, kaip prognozuoti smurtą, bet ir padeda paprastiems piliečiams, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje ar persekiojimo. Knyga „Baimės dovana“ išleista 18 kalbų. 

„Praktiškas gidas, kuris skaitomas it trileris... verčiantis pamąstyti... įgalinantis.“ – Boston Globe

„De Beckeris turi daug ką pasakyti apie nusikaltimus, jų baimę ir tą pasako labai įtikinamai... Pasitelkęs empatiją, raminančius žodžius ir išmintį, jis apžavi savo skaitytojus.“ – Newsweek

Šiais laikais nė vienas nėra apsaugotas nuo smurto. Tačiau galime apsisaugoti išmokę pasitikėti savo šeštuoju jausmu, įspėjančiu apie gresiančią prievartą, ir veikti atsižvelgdami į jį. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti