Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Berniukas dryžuota pižama

Berniukas dryžuota pižama

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Autorius John Boyne
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Sofoklis
  • ISBN 9786094443145

Knygos „Berniukas dryžuota pižama“ aprašymas

Garsaus airių autoriaus John Boyne kūrinys „Berniukas dryžuota pižama“ – tai žymiausia rašytojo knyga, visame pasaulyje pelniusi didelį pripažinimą ir išversta į daugiau nei trisdešimt kalbų.

Knygoje pasakojama apie du berniukus, kurie gyvena Aušvico koncentracijos stovykloje. Visa istorija yra vaizduojama devynerių metų berniuko Bruno akimis, kuris į Aušvicą pateko dėl to, jog jo tėvas buvo paskirtas koncentracijos stovyklos vadovu. Brunas nesupranta, kodėl aplinkui yra vielinė tvora, o žmonės anapus jos yra tokie liūdni. Taip pat niekas iš suaugusiųjų jam nepaaiškina, kodėl šie žmonės negali išeiti. Negavęs atsakymų, berniukas ieško jų pats, todėl nors ir „nelegaliai“ vis artinasi prie tvoros, kur netikėtai susipažįsta su berniuku Šmueliu. Tarp jų užsimezga graži draugystė.

Ši knyga laimėjo dvi Airijos knygų premijas bei buvo nominuota tarptautiniams apdovanojimams. Taip pat 2008 m. istorija buvo ekranizuota, režisierius Markas Hermanas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti