Beverlė čia

11,01€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
12,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 204
  • ISBN 9786094418433

„Beverlė čia“ aprašymas

Beverlei keturiolika ir ji nusprendė pradėti savo gyvenimą iš naujo – mažame miestelyje prie vandenyno. Ji nori būti nepriklausoma ir nesirūpinti aplinkinių problemomis. Beverlei visai nereikia kitų žmonių – juk pati visą gyvenimą irgi nesijautė kam nors svarbi. Ji nenori niekam šypsotis ir visai netrokšta, kad kas nors jos lauktų ar ilgėtųsi. Tačiau pamažu ima susidraugauti su miestelio gyventojais. Galbūt iš tiesų esame kur kas svarbesni vieni kitiems, negu kartais norisi sau pripažinti.

Ji buvo mergaitė, kuri troško, kad viskas būtų kitaip, nei yra.

Ji buvo mergaitė, kuri norėjo, kad viskas būtų kitaip, nei yra dabar.

Keturiolikmetė Beverlė vaikystėje ne kartą bėgo iš namų, bet šį sykį viskas kitaip. Ji nusprendė tiesiog išvažiuoti ir pradėti gyvenimą iš naujo. Atvykusi į kitą miestelį, mergina greitai susiranda darbą ir apsistoja pas geraširdę moterį. Netrukus ima aiškėti, kad vis dėlto ji reikalinga šalia esantiems žmonėms – kaip ir šie jai.

Lietuvos skaitytojams Beverlė jau pažįstama iš kitų Kate DiCamillo knygų „Reimė“ bei „Luizianos kelias namo“. Autorė sukūrė po atskirą pasakojimą apie visas tris geriausias drauges – Reimę, Luizianą ir Beverlę.

JAV vaikų rašytojos Kate DiCamillo (g. 1964 m.) knygos susilaukė tarptautinio pripažinimo ir yra išverstos į daugybę kalbų, autorė net du kartus apdovanota Newbery medaliu, jai skirtas garbingas jaunimo literatūros ambasadorės titulas.

Pavartyti knygą galite ČIA.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti