Biklio nuotykiai

Autorius Dan Santat
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9786098252149

Knygos „Biklio nuotykiai“ aprašymas

Tai nepaprasto grožio iliustruota istorija apie tikrą draugystę, kai visa širdimi jauti, kad kažkur yra tau skirtas nepakartojamas draugas. Ir vieną dieną jį sutinki! 

Magiškoje saloje gyvenantys įsivaizduojami draugai laukia, kol gims vaiko svajonėse ir galės iškeliauti į naujuosius namus. Biklis taip pat trokšta savojo draugo. Tačiau laukimas ilgas ir nuobodus. Nejaugi jo draugystė niekam nereikalinga? Užuot nerimavęs, Biklis ryžtasi pats keliauti į tikrąjį pasaulį. Deja, ir čia tenka apsišarvuoti kantrybe bei nenuleisti rankų. Tačiau viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jis išvysta mergaitę, rankose laikančią piešinį su jo atvaizdu. Nėra jokių abejonių, kad tai Biklio nepakartojama draugė, kuri laukė savojo bičiulio taip pat ilgesingai, kaip ir jis.

Ši knyga yra tarptautinis bestseleris ir pelnė auksinį „Caldecott“ medalį, kuris laikomas svarbiausiu prestižiniu JAV vaikų literatūros apdovanojimu.

Knyga ugdo vaizduotę, empatiškumą, moko draugiškumo ir skatina nepasiduoti ieškant savo vietos pasaulyje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti