Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Čia ne džiunglės

11,01€
12,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Susanna Isern
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 32
  • ISBN 9786094803277

Knygos „Čia ne džiunglės“ aprašymas

KAI NETVARKA VIRSTA GRĖSMINGOMIS DŽIUNGLĖMIS 

Viskas prasidėjo tądien, kai Paula nusprendė viskam sakyti „ne“. Viskam sakyti „ne“ buvo labai smagu. Paula galėjo daryti, ką tik panorėjusi, ir mėgautis namuose įsigalėjusia netvarka.

Bet tada jos namai virto tikromis džiunglėmis su medžiais, vijokliais, vešlia augmenija ir... ramiai, lyg niekur nieko, jose bruzdančiais gyvūnais.

Kuo viskas baigėsi ir kaip Paula įveikė netvarką, sužinosite šioje nuotaikingoje ir netikėtoje istorijoje.

Susanna Isern yra rašytoja, psichologė ir trijų vaikų mama. Nuo pirmojo savo iliustracijų albumo pasirodymo 2011 m. pavasarį išleido daugiau nei trisdešimt vaikiškų knygų. Daugybė autorės kūrinių paplitę po visą pasaulį, yra skaitomi Brailio raštu, ispanų, katalonų, galisų, baskų, anglų, prancūzų, vokiečių, italų, portugalų, lenkų, rusų, rumunų, arabų, kinų, korėjiečių kalbomis. Du jos kūriniai buvo apdovanoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur 2013 m. autorė pelnė sidabro medalį, o 2015 m. nugalėjo prestižiniuose Moonbeam Children‘s Books apdovanojimuose. Šiuo metu aistrą rašyti Susanna Isern derina su psichologija. Ji vadovauja Aula Dédalo de Santander kabinetui ir yra mokymosi psichologijos profesorė Europea del Atlántico universitete.

Rocio Bonilla yra įgijusi vaizduojamųjų menų išsilavinimą Barselonos universitete, psichologijos diplomą ir mokėsi iliustravimo pas Ignasi Blanch ir Roger Olmos. Savo karjerą iliustruotoja pradėjo išbandydama įvairias meno disciplinas ir galiausiai pasirinkdama reklamą, dėl kurios pieštukus į šalį buvo padėjusi dvylika metų. Nuo 2010 m. Rocio Bonilla derino iliustravimą su sienų tapyba, darbus publikavo žurnaluose El mueble ir Barça Kids, kūrė plakatus ir su įvairiais leidėjais išleido per trisdešimt knygų. Yra išleidusi keturis autorinius kūrinius: Paukščio veidas, Aukščiausias pasaulyje knygų kalnas, Kokios spalvos bučkis? (yra gavusi Švietimo ir kultūros ministerijos prizą už geriausią 2015 m. knygą) ir Maksas ir superherojai. Autorės kūriniai versti ir leisti Kanadoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Prancūzijoje, Belgijoje, Italijoje, Portugalijoje, Korėjoje, Taivane ir Kinijoje.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti