Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Coco Chanel. Moteris, sukėlusi perversmą

Coco Chanel. Moteris, sukėlusi perversmą

Internetu:
21,63€
Sena kaina:
30,90€
Sutaupote:
9,27€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9789955268444

Knygos „Coco Chanel. Moteris, sukėlusi perversmą“ aprašymas

Mados karalienė Coco Chanel – gerai žinoma net ir tiems, kurie pernelyg nesidomi mada. Dizainerė, kurios tikrasis vardas buvo Gabrielle Bonheur Chanel, padarė perversmą mados pasaulyje ir kardinaliai pakeitė nusistovėjusį požiūrį, jog moterys turi dėvėti tik puošnias, nepatogias sukneles. 

Tačiau kaip ji pelnė pasaulinę šlovė? Kokiomis savybėmis ši moteris pasižymėjo? Tiesa ta, kad Coco Chanel vaikystė nebuvo lengva. Jos motina anksti mirė nuo tuberkuliozės, tad tėvas ją atidavė į vaikų prieglaudą, taip daugiau ir nebepasirodydamas mergaitės gyvenime. Ten Coco išmoko siūti, o šiek tiek ūgtelėjusi ir norėdama užsidirbti pinigų, ėmėsi dainuoti kabarete. 

Galiausiai garsi moteris pradėjo daugiau domėtis mada. Ilgainiui ji tapo stiliaus ikona ne tik gimtojoje Prancūzijoje, bet visoje Europoje. Šiandien jos vizitine kortele laikome mažą juodą suknelę, kvepalus, bižuteriją, marinistinio stiliaus rūbus ir daugelį kitų ikoninių kūrinių. Apie dizainerės vaikystę ir jos kelią mados olimpo link išsamiai pasakoja ir šios knygos autorė Chiara Pasqualetti Johnson


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai