Darbai ir dienos

Darbai ir dienos

Internetu:
9,95€
Knygyne:
11,70€

Apie

Hesiodo poema Darbai ir dienos, vienas reikšmingiausių mus pasiekusių senosios Graikijos epinių kūrinių, – tai kūrinys apie žmones, o ne dievus, kaip Teogonija (liet. 2002). Tai kūrinys apie gyvenimą santarvėje...
Autorius Hesiodas

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Naujasis Židinys-Aidai
  • ISBN 978609816321

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Darbai ir dienos“ aprašymas

Darbai ir dienos

Hesiodo poema Darbai ir dienos, vienas reikšmingiausių mus pasiekusių senosios Graikijos epinių kūrinių, – tai kūrinys apie žmones, o ne dievus, kaip Teogonija (liet. 2002). Tai kūrinys apie gyvenimą santarvėje, harmonijoje su dievais, gamta ir žmonėmis.

Kartais sakoma, kad Hesiodas yra pesimistas, bet kam jis būtų rašęs šią poemą, jei nebūtų tikėjęs, jog Teisybė gali grįžti į visuomenės ir žmogaus gyvenimą?

Antras, šalia Homero, klasikinės, o drauge ir kiekvienos Vakarų kultūros ramstis su šiuo vertimu, lydimu išsamaus įvado ir komentarų, pagaliau įeina į lietuvišką jauseną bei mąstymą visa apimtimi, išsaugodamas ir aktualumą, ir archajišką skambesį.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai