Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis

Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 912
  • ISBN 9786090147603

Knygos „Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis“ aprašymas

XIX a. pradžioje gyvena du labai skirtingi magai, kurie pakeičia Anglijos istoriją. 1806 m., kai sausumoje ir jūroje siaučia Napoleono karai, dauguma žmonių mano, kad magija Anglijoje seniai mirusi. Tai tęsiasi, iki kol atsiskyrėlis ponas Norelis neatskleidžia savo galių ir per vieną naktį tampa įžymybe.

 

Netrukus pasirodo dar vienas praktikuojantis magas – jaunas, gražus ir drąsus Džonatanas Streindžas. Jis tampa Norelio mokiniu, ir jie suvienija jėgas kare prieš Prancūziją. Tačiau Streindžą vis labiau traukia laukinės, pavojingiausios magijos formos. Dėl to jo partnerystė su Noreliu tampa vis labiau įtempta ir kyla pavojus viskam, kas jam brangu.

 

„Džontanas Streindžas ir ponas Norelis“ yra debiutinis Susanna Clarke romanas. Magiška Anglijos istorijos vizija pelnė pripažinimą visame pasaulyje – parduota daugiau nei 4 mln. šios knygos egzempliorių. Kūrinys įvertintas Pasaulio maginės fantastikos ir „Hugo“ premijomis, romano motyvais sukurtas stalo žaidimas bei serialas.


Susanna Mary Clarke (g. 1959 m. lapkričio 1 d.) - anglų rašytoja, žinoma dėl savo debiutinio romano "Džonatanas Streindžas ir ponas Norelis". Šis kūrinys buvo įvertintas "Hugo" premija už alternatyvią istoriją. Knygą S. Clarke pradėjo rašyti 1993 m. ir kūrė jį laisvalaikiu. Kitą dešimtmetį ji skelbė trumpus pasakojimus iš Streindžo gyvenimo, tačiau tik 2003 m. "Bloomsbury" nusipirko jos rankraštį ir pradėjo jį leisti. Romanas tapo bestseleriu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti