Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 56
  • ISBN 9786094792281

Knygos „Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės“ aprašymas

Ir visiems žinomos, ir mažiau girdėtos smagios lietuvių liaudies dainelės vaiko tarčiai lavinti. Dainuoti - linksma ir naudinga. Mokantis dainas gerėja tarimas ir atmintis.

Knygelė „Džyru džyru muzikėlė. Tartį lavinančios dainelės“ parengta tiems, kam praverstų išmokti gražiai ištarti raides ir žodžius ir ne tik. Visi norintys pamiklinti liežuvį greitakalbėmis–greitadainėmis, kuriems patinka traukti tradicines lietuviškas melodijas, galės šią knygelę vartyti, klausyti ir dainuoti kartu su mažaisiais. Dainelių melodijos paprastos, jos įrašytos tiek greitu, tiek lėtu tempu. Muzikinis motyvas kartojasi, todėl bus lengva įveikti sudėtingus tratančių, šnypščiančių, dardančių kalbos garsų iššūkius, o įveikus – patyrinėti ir pasidžiaugti gražiomis dainelių herojų (vilko, lapės, kurmio, briedžio, sraigės, žiogo, pempės, širšinėlio) istorijomis, kurias šmaikščiai atskleidžia knygelės iliustracijos. Vartykite, klausykite ir dainuokite kartu su vaikais!

Knygelės sudarytoja Aušra Žičkienė yra projekto „Tilidūda“ sumanytoja, humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvos literatūros ir tautosakos instituto Dainyno skyriaus vyresnioji mokslo darbuotoja.

Daineles aranžavo kompozitorius, aktorius Vytautas Leistrumas, vaidinantis įvairiuose „Keistuolių“ ir „Atviro rato“ teatrų spektakliuose, kuriantis muziką filmams ir spektakliams bei koncertuojantis su bendraminčių grupe „SOLO ansamblis“.

Talentingo dailininko Dovydo Čiuplio piešiniai pradžiugins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti