Frankas Einšteinas ir antimedžiagos variklis

Frankas Einšteinas ir antimedžiagos variklis

Internetu:
6,50€
Knygyne:
7,65€

Apie

– Ir kodėl aš tavęs klausausi? – negalėjo patikėti Vatsonas, traukdamasis kaip galima toliau nuo mūru artėjančio spindulio. Frankas Einšteinas šyptelėjo: Pradedam EKSPERIMENTĄ... Frankas Ein...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Jon Scieszka

Informacija

  • Metai 2018
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 190
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441531

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Frankas Einšteinas ir antimedžiagos variklis“ aprašymas

Frankas Einšteinas ir antimedžiagos variklis

– Ir kodėl aš tavęs klausausi? – negalėjo patikėti Vatsonas, traukdamasis kaip galima toliau nuo mūru artėjančio spindulio.
Frankas Einšteinas šyptelėjo:
Pradedam EKSPERIMENTĄ...

Frankas Einšteinas – daugiau nei šiaip berniukas. Jis MOKSLININKAS! Tad nuolat eksperimentuoja ir bando išrasti ką nors naujo. Bet vieno eksperimento metu į laboratoriją trenkia žaibas ir du Franko išradimai – robotai Klinkas ir Klankas – ATGYJA!
Va dabar tai prasidės nuotykiai!

Pirmojoje pašėlusiai smagios knygų serijos apie berniuką mokslininką dalyje susipažįstame su Franku Einšteinu ir jo išradimais. Audringą naktį nuo žaibo iškrovos atgijus Franko Einšteino robotams Klinkui ir Klankui, prasideda neįtikėtini nuotykiai. Ar pavyks sukurti tobulą antimedžiagos variklį?
Knygų serijos autorius Jonas Syška (g. 1954 m.) gyvena JAV, rašo knygas vaikams ir mokytojauja. Knygą iliustravo amerikiečių dailininkas ir komiksų kūrėjas Brajanas Bigsas (g. 1968 m.).

 

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai