Geltonveidė

21,17€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
24,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 348
  • ISBN 9786094804267

Knygos „Geltonveidė“ aprašymas

„NEW YORK TIMES“ IR „SUNDAY TIMES“ BESTSELERIS 

TARPTAUTINĖ SENSACIJA

AMAZON METŲ KNYGA

„Sunku atidėti į šalį, dar sunkiau pamiršti.“

Stephen King

Baltas melas. Juodas humoras. Mirtini padariniai... Literatūros sensacija Džuniperė Song – ne ta, kuria dedasi. Ji neparašė knygos, kurią teigia parašiusi, ir tikrai nėra azijietė.

Atėnė Liu ir Džunė Heivord – dvi jaunos rašytojos, tik pirmoji – skaitytojų numylėtinė, o antrąją veikiau galima pavadinti nutylėtine. Džunė – niekas, nes kas gi nori istorijų apie paprastas baltąsias merginas? 

Tapusi staigios ir keistos Atėnės mirties liudytoja, Džunė pasielgia impulsyviai: pavagia ką tik baigtą Atėnės šedevro rankraštį, eksperimentinį romaną apie kinų darbininkų patirtis Pirmojo pasaulinio karo metais.

O kas jei Džunė suredaguotų Atėnės romaną ir nusiųstų jį literatūros agentui kaip savo kūrinį? Kas jei leistų savo naujajam leidėjui pervadinti ją Džunipere Song? Argi ši istorija nenusipelno būti paskelbta, kad ir kas ją pasakoja? Taip taria sau Džunė, o „New York Times“ bestselerių sąrašas netrukus patvirtina – ji neklydo.

Pagaliau Džunė sulaukia šlovės, kurios visada jautėsi nusipelniusi. Tačiau kažkas ketina ją demaskuoti. 

„Geltonveidė“ aštriai – lyg skalpeliu pjautų – nagrinėja kultūrinės ir rasinės įvairovės, intelektinės nuosavybės ir  bauginančios socialinės žiniasklaidos įtakos klausimus. 

Rebecca F. Kuang – garsiojo romano „Babelis“ ir trilogijos „Aguonų karas“ autorė. Už šias knygas buvo nominuota prestižinėms „Hugo“, „Nebula“, „Locus“ ir „World Fantasy“ premijoms. Kembridže įgijo kinų kalbos studijų magistro laipsnį, Oksforde – šiuolaikinės Kinijos studijų magistro laipsnį. Šiuo metu Jeilio universitete siekia Rytų Azijos kalbų ir literatūrų daktaro laipsnio.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti