Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Geresnis būdas melstis

Geresnis būdas melstis

Internetu:
12,03€
Knygyne:
14,15€

Apie

Ar tavo maldos yra rezultatyvios?Praėjus daugiau negu keturiasdešimčiai aktyvios tarnystės metų knygos autorius sužinojo, kad yra geresnis būdas melstis. Šiandien jo maldos gyvenimas labai skiriasi nuo to, koks buvo anksčiau, ir rezultatai ...
Leidykla: Maloni banga
Autorius A. Wommack

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 202
  • ISBN 9781910984635

Knygos „Geresnis būdas melstis“ aprašymas

Ar tavo maldos yra rezultatyvios?

Praėjus daugiau negu keturiasdešimčiai aktyvios tarnystės metų knygos autorius sužinojo, kad yra geresnis būdas melstis. Šiandien jo maldos gyvenimas labai skiriasi nuo to, koks buvo anksčiau, ir rezultatai yra nepalyginamai geresni!

Galbūt tu ieškai atsakymų į tuos pačius klausimus. Ar malda yra pagrindinė krikščionio pareiga? Ar malda skirta visų pirma tam, kad prašyčiau Dievą pasirūpinti mano ir kitų poreikiais? Ar atsakymas į maldą priklauso nuo mano nuolankumo ir nuoširdumo? Ar Dievas atsako į maldas tada, kada Jis pats nutaria? Ar aš turiu galimybę padaryti įtaką tam Jo sprendimui?

Aiškūs, Šventuoju Raštu pagrįsti atsakymai į šiuos, bei daugelį kitų klausimų gali iš esmės pakeisti tavo požiūrį į maldą. Čia išdėstyti principai neatspindi vienintelio įmanomo maldos būdo, bet jeigu nematai trokštamų rezultatų, galbūt reikėtų pakeisti maldos gyvenimo kryptį. Kodėl gi nepabandžius geresnio būdo melstis?

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai