Geresnis būdas melstis

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Maloni banga
Autorius A. Wommack
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 202
  • ISBN 9781910984635

Knygos „Geresnis būdas melstis“ aprašymas

Ar tavo maldos yra rezultatyvios?

Praėjus daugiau negu keturiasdešimčiai aktyvios tarnystės metų knygos autorius sužinojo, kad yra geresnis būdas melstis. Šiandien jo maldos gyvenimas labai skiriasi nuo to, koks buvo anksčiau, ir rezultatai yra nepalyginamai geresni!

Galbūt tu ieškai atsakymų į tuos pačius klausimus. Ar malda yra pagrindinė krikščionio pareiga? Ar malda skirta visų pirma tam, kad prašyčiau Dievą pasirūpinti mano ir kitų poreikiais? Ar atsakymas į maldą priklauso nuo mano nuolankumo ir nuoširdumo? Ar Dievas atsako į maldas tada, kada Jis pats nutaria? Ar aš turiu galimybę padaryti įtaką tam Jo sprendimui?

Aiškūs, Šventuoju Raštu pagrįsti atsakymai į šiuos, bei daugelį kitų klausimų gali iš esmės pakeisti tavo požiūrį į maldą. Čia išdėstyti principai neatspindi vienintelio įmanomo maldos būdo, bet jeigu nematai trokštamų rezultatų, galbūt reikėtų pakeisti maldos gyvenimo kryptį. Kodėl gi nepabandžius geresnio būdo melstis?

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti