Gimę nusikalsti

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 480
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955138556

Knygos „Gimę nusikalsti“ aprašymas

Kartais nusikalsti apsimoka, tačiau kokia kaina?

Kai kurie žmonės yra gimę nusikalsti...

Džeisonas Ramplingas - vaikinas, skurdžiai augęs socialinių būstų rajone, tačiau ryžtingai nusprendęs pakeisti savo gyvenimą. Jis griebiasi bet kokių galimybių savo tikslui pasiekti, net jei tai - begėdiškas savo geros išvaizdos naudojimas -  svarbu užsidirbti vieną kitą svarą. Gyvenimas yra paprastas, kai turi pinigų.

Kai kuriuos žmones tai sužlugdo

Melisa išteka už Džeisono ir galvoja atradusi aukso luitą. Šalia jo ji nebeatrodo tuščia vieta. Bet nelengva laukti, kada vyras pareis namo ar pasigirs beldimas į duris. Melisa pasiklojo lovą tą dieną, kai davė įžadus, tačiau ar ji miegos joje nesipriešindama?

Kiti pasirengę dėl to žudyti

Atlikęs bausmę kalėjime, Džeisonas ketina pasitraukti, bet reikia prasukti dar vieną reikalą, didžiausią iš visų, kuris išspręstų visas jų problemas. Tačiau šis žaidimas gali kainuoti jiems viską...

Atsiliepimai

Kvapą gniaužianti istorija, atspindinti šiurpią realybę.

* Guardian

„Gimę nusikalsti“ — brutaliai realistiška, epiška ir su nenuspėjama atomazga. Esu didelis Kimberley Chambers gerbėjas.
* Jaime Raven

Jei mėgstate kraupius romanus apie banditus, ši knyga jums patiks.
* Rachel Abbott

Puikus vienos iš mūsų mėgstamiausių detektyvų rašytojų romanas.
* Closer

Šiurpi istorija su pribloškiančia atomazga... įtampa neapleidžia nuo pirmo iki paskutinio puslapio.
* OK
 

Šis meistriškai sukurtas, aštrus, neleidžiantis nuobodžiauti romanas kausto dėmesį iki pat pabaigos. Įspūdinga istorija apie išdavystę, smurtą ir meilę. Pirkit. Skaitykit. Jums patiks. Man patiko.
* Amanda Prowse

Kimberley Chambers  ­­— romanų apie visuomenės padugnių gyvenimą karalienė... atsikvėpti neleidžiantis, kupinas netikėtų posūkių skaitinys.
* Bella

Fantastiška istorija apie smurtą, išdavystes ir šeiminius ryšius... lengva skaityti ir sunku padėti  į šoną.
* News of the World

Apie autorę

Sunday Times išrinkta populiariausia autorė Kimberley Chambers gyvena Rytų Londone, kur kitados yra dirbusi ir diskotekos vedėja, ir prekiavusi gatvėje, ir vairavusi taksi. Šiuo metu ji visiškai atsidėjusi kūrybai. Autorė išleido vienuolika romanų, įskaitant didžiulės sėkmės sulaukusius „Butlers Series“ bei „The Mitchell / O‘Hara Saga“. Kimberley Chambers romanuose dominuoja brutalus Ist Endo / Esekso nusikaltėlių gyvenimas. Jos išskirtinis stilius, kupinas humoro, šilumos ir smurto, pelnė jai ištikimą ir vis augantį gerbėjų būrį. Kimberley pradėjo rašyti tik būdama trisdešimt aštuonerių, kai nusprendė pakeisti gyvenimą ir parašyti savo pirmąjį romaną „Billie Jo“. Jos romanas „Gimę nusikalsti“ iškart pateko į Sunday Times perkamiausių knygų sąrašą ir išsilaikė dešimtuke mėnesį po išleidimo.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti