Ilgai ir laimingai. Ką gali nuveikti vietoj skyrybų?

Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 360
  • ISBN 9786090143124

Knygos „Ilgai ir laimingai. Ką gali nuveikti vietoj skyrybų?“ aprašymas

Mes turime ką veikti, kol dar neišsiskyrėme!

Kiekvienas namas turi vienokį ar kitokį pamatą. Visi santykiai taip pat turi savo pamatus. Pažink juos. Sustiprink. Gyvenk ilgai ir laimingai. Negali?

Nuvilsiu Tave: nesi tokia ypatinga, kad negalėtum ilgai ir laimingai gyventi su vienu vyru.

Psichologės Ramunės Murauskienės knyga padės išsiaiškinti, ką gali nuveikti santuokoje, kai tampa   beprotiškai sunku. Skaitydama suprasi, ar užstrigai santykiuose, ar gali juos ramia širdimi tęsti. Knyga „Ilgai ir laimingai. Ką gali nuveikti vietoj skyrybų?" – nuostabi tarpinė stotelė tarp svarstymo skirtis ir laimingo gyvenimo. Juk laimė ištinka žmones ir po vieną.

„Nagrinėk save ir savo indėlį į santykius. Patikėk: partnerio analizei mes neturime laiko. Kai priimsi tinkamus sprendimus santykių žaidimo lentoje, jie padarys įtaką ir tavo, ir tavo partnerio ėjimams. Todėl visada labiausiai apsimoka pažinti save, savo stiprybes ir silpnybes ir pamilti visa tai, kaip yra.“
- Ramunė Murauskienė.

Nors psichologijos mokslas labai jaunas, jam nėra nė 200 metų, tenka pripažinti, kad asmenybės raidai, laimės ir sėkmės dinamikai pakankamai ženklią reikšmę turi ne tik genai, bet ir artima aplinka vaikystėje. Tai nereiškia, kad „sunki vaikystė“, kad ir ką šis apibūdinimas reiškia kiekvienai mūsų, yra priežastis nebūti laimingai dabar. Tai tik reiškia, kad tam tikra individo vystymosi pradinė pozicija kuriam laikui nulemia tam tikrus vėlesnius asmens gyvenimo įvykius, patirtis ir pasirinkimus. Vaikystės inercija kiekvieną mūsų „persekioja“ tol, kol prisiimame asmeninę atsakomybę už gyvenimą. Tai priklauso ne nuo amžiaus, o nuo vadinamojo „nubudimo“.

Jei „miegi“, tokie žodžiai gali erzinti. Taip ir turi būti. Piktinkis į sveikatą. Tik dėl pykčio gebėsi ką nors pakeisti gyvenime. Jei bandai pramerkti akis, suvoki, kad gali būti laiminga, net jei dar neradai būdo, kaip tai padaryti. Tad ir skaitai šią knygą, logiška!

Gyvenimo pokyčiai nebūtinai turi būti kardinalūs išoriškai. Prasmingiausi pokyčiai vyksta kiekvieno mūsų viduje.

Ramunė Murauskienė, diplomuota psichologė, populiarių knygų („(Ne)tobulos mamos užrašai“ ir „(Ne)tobulos moters užrašai“) autorė, saviugdos mokyklos „Laimingas gyvenimas“ įkūrėja, yra viena garsiausių Lietuvos psichologių. Nuolatiniai seminarai Lietuvoje ne tik įkvepia klausytojus tapti atsakingus, laimingus bei sėkmingus, bet ir atskleidžia gyvosios psichologijos, paremtos pagrindiniais gyvenimo dėsniais, esmę. Kiekvienas individas yra didysis savo gyvenimo Kūrėjas, bendradarbiaujantis su Aukščiausiomis jėgomis. Knygos autorė, mėgstama televizijos ir radijo laidų dalyvė, moka įkvėpti ir parodyti veiksmingų būdų, kaip gyventi visavertiškai. Psichologė pateikia originalius sudėtingų situacijų sprendimo būdus, ragina pažvelgti į gyvenimą išminčiaus akimis.

Šįkart – į gyvenimą be skyrybų. Autorė kviečia aplankyti „Facebook“ puslapį „Psichologė Ramunė Murauskienė“ ir tikisi, kad visos nuorodos padės Tau gyventi laimingai, lengvai ir prasmingai.

Jeigu ieškai nuolatinio pastiprinimo, dalyvauk saviugdos mokykloje „Laimingas gyvenimas“. Daug vaizdo paskaitų neišėjus iš namų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti