Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Įpročio galia: kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti

Įpročio galia: kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti

Internetu:
9,91€
Knygyne:
11,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2014
  • Puslapiai 408
  • Leidykla Baltos lankos
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9789955236238

Knygos „Įpročio galia: kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti “ aprašymas

Kaip vienas reklamos paslaptis perpratęs žmogus dantų valymą pavertė kasdieniu kone viso pasaulio žmonių įpročiu? Kaip kariuomenės generolas įstengė nuraminti įtūžusią minią, perpratęs ryšį tarp riaušių ir greitojo maisto? Kaip plaukikas Michaelis Phelpsas pasiekė pasaulio rekordą, nieko nematydamas pro vandens prisisunkusius akinius? Kaip prekių reklamuotojai nustato, kurios klientės nėščios, ir ima reklamuoti joms prekes, nors apie nėštumą dar nežino net jų šeimos? Atsakymas yra įpročiai. Dauguma mūsų kasdienių pasirinkimų gali atrodyti kaip gerai apgalvoti sprendimai, bet tokie nėra. Jie tėra įpročiai. Ir nors kiekvienas įprotis pats savaime reiškia labai mažai, ilgainiui valgiai, kuriuos užsisakome, žodžiai, kuriuos kasnakt pasakome vaikams prieš miegą, tai, ar taupome, ar leidžiame pinigus, ar dažnai sportuojame, minčių ir darbotvarkės susidėliojimas turi milžinišką įtaką mūsų sveikatai, darbo našumui, finansiniam saugumui ir laimei. <...> Daugelį šimtmečių žmonės stengėsi perprasti, kodėl egzistuoja įpročiai. Bet tik per pastaruosius du dešimtmečius mokslininkai ir rinkodaros specialistai pradėjo iš tiesų suprasti, kaip įpročiai veikia – ir dar svarbiau: kaip jie keičiasi.

Knygoje New York Times žurnalistas Charlesas Duhiggas priveda mus prie šiurpinančio mokslinių atradimų bedugnės krašto. Šie atradimai paaiškina, kodėl egzistuoja įpročiai ir kaip galima juos pakeisti – kad pasikeistų verslo įmonių, bendruomenių ir mūsų pačių gyvenimai. Čia dera naujausi moksliniai tyrimai ir įdomios istorijos. Perskaitęs šią knygą, į pasaulį jau žiūrėsi kitaip, - Daniel H. Pink, geriausias ir populiariausias New York Times autorius.

Įtraukianti... pateikia daugybę būdų, kaip mūsų įpročiai apibrėžia mūsų gyvenimą. Perskaitykite šią knygą, - Jonah Lehrer.

Charlesas Duhiggas (g. 1974 m.) - amerikiečių žurnalistas ir negrožinės literatūros autorius. Jis dirbo The New York Times reporteriu, šiuo metu rašo žurnalui The New Yorker Magazine ir yra dviejų knygų apie įpročius ir produktyvumą autorius: Įpročio galia: kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti, ir Smarter Faster Better. 2013 m. Duhiggas buvo apdovanotas Pulitzerio premija už aiškinamąjį reportažą už 10 straipsnių ciklą apie Apple ir kitų technologijų bendrovių verslo praktiką.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti