Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920-1927 metais

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786094780455

Knygos „Išsaugoti Nepriklausomybę. Lietuvos Seimo veikla užsienio politikoje 1920-1927 metais“ aprašymas

XX amžiuje svarbiausias lietuvių tautos, patyrusios ne vieną okupaciją, tikslas buvo išlikti. Okupacijos pasižymėjo ne tik fizine, bet ir dvasine prievarta, ypač kova su Lietuvos istorija bei laisvės ir valstybingumo simboliais. Istorijos klastojimas, lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės menkinimas bei pačios valstybingumo idėjos kompromitavimas paveikė mūsų tautos istorinę sąmonę, todėl Lietuvoje nuolat kyla tapatybės, istorinės atminties ir įamžinimo problemų. Tikimės, kad ši monografija, kurioje istoriniai sprendimai ir įvykiai vertinami iš Lietuvos valstybingumo pozicijų, padės suprasti ir įvertinti Seimo pastangas siekiant apginti šalies nepriklausomybę ir įtvirtinti valstybingumą parlamentiniu pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpiu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti