Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
ispardavimas -70%
Iššvaistytas gyvenimas: memuarai apie anoreksiją ir bulimiją

Iššvaistytas gyvenimas: memuarai apie anoreksiją ir bulimiją

Nauja kaina:
4,16€
Sena kaina:
13,87€
Sutaupote:
9,71€

Apie

Kas atsitiko, kad talentinga jauna moteris karštai įsimyl...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 392
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502355

Knygos „Iššvaistytas gyvenimas: memuarai apie anoreksiją ir bulimiją “ aprašymas

Kas atsitiko, kad talentinga jauna moteris karštai įsimylėjo alkį, narkotikus, seksą ir mirtį? Nors penkis kartus gulėjo ligoninėje, metų metus lankėsi pas psichoterapeutus, prarado šeimą, draugus, darbus ir net menkiausią suvokimą, ką reiškia būti „normaliai". Marja Hornbaker (Marya Hornbacher) niekaip negalėjo liautis mylėjusi savo anoreksijos ir bulimijos, kol itin baisus valgymo sutrikimo priepuolis koledže atėmė paskutinius savidestrukcijos „romantikos" likučius. Vaizdinga, atvira ir emociškai skausminga jos prisiminimų knyga Iššvaistytas gyvenimas – tai pasakojimas apie vienos moters kelionę į tamsiąją tikrovės pusę ir sprendimą rasti savo išsigelbėjimo kelią. Marja Hornbaker yra nemažai apdovanojimų pelniusi žurnalistė, grožinės literatūros ir prisiminimų knygų rašytoja. Jos pirmoji knyga Iššvaistytas gyvenimas: memuarai apie anoreksiją ir bulimiją, pasakojanti asmeninę autorės istoriją ir atvirai kritikuojanti žalojantį lieknumo apsėstos kultūros poveikį jaunų žmonių savivokai, jau tapo savotiška klasika ir yra išversta į 16 kalbų. Baisingai gerai parašyta knyga – nė trupinėlio savigailos. Entertainment Weekly. Autorės drąsa gali padėti įminti mįslę, kodėl jaunos moterys baudžia save už tai, kad yra moterys. Stipri, asmeniška, sudėtinga knyga apie gluminantį sutrikimą. Booklist

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai