Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -20%
Įstabiosios medžiagos

Įstabiosios medžiagos

Internetu:
11,68€
Sena kaina:
14,60€
Sutaupote:
2,92€

Apie

2014 m. knyga „Įstabiosios medžiagos: neįprasti pasakojimai apie tai, iš ko sudarytas mūsų pasaulis“ pelnė prestižinę Karališkosios draugijos Wintono premiją. ...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 296
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025466

Knygos „Įstabiosios medžiagos“ aprašymas

2014 m. knyga „Įstabiosios medžiagos: neįprasti pasakojimai apie tai, iš ko sudarytas mūsų pasaulis“ pelnė prestižinę Karališkosios draugijos Wintono premiją.

Nuo arbatos puodelio iki reaktyvinio variklio, nuo silicio lusto iki sąvaržėlės, nuo plastiko prietaisuose iki elastiko apatinėse kelnaitėse žmogaus kasdienybė perpildyta visokiausių medžiagų. Ši knyga, kupina neįprastų ir šmaikščių pasakojimų apie mūsų gyvenimą persmelkiančius inžinerijos stebuklus, pakvies visiškai naujai pažvelgti į aplinką.

Markas Miodownikas – medžiagotyros profesorius Londono universitetiniame koledže, keleto dokumentinių laidų vedėjas. Jis taip pat vadovauja Londono universitetinio koledžo Sandaros institutui (UCL Institute of Making) ir yra bendradarbiavęs organizuojant interaktyvius renginius su daugeliu muziejų, tokių kaip „Tate Modern“, „Hayward Gallery“ ir „Wellcome Collection“.

M. Miodownikas Times įtrauktas į 100-o įtakingiausių Jungtinės Karalystės mokslininkų sąrašą.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai