Kai Dievas tyli

5,39€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
6,50€
Autorius L.M.Martinez
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 125
  • Leidykla Katalikų pasaulio leidiniai
  • ISBN 9789955293729

„Kai Dievas tyli “ aprašymas

Knygoje arkivyskupas Luisas M. Martinezas rašo, kad Dievas ir tylėdamas moko mus kaip Juo pasitikėti net ir tada, kai atrodo, kad yra nutolęs. Sužinosime kada Dievas yra arčiausiai mūsų ir kodėl Jis dažnai su mumis kalbasi tik tyliai. Autorius moko pasiekti tiesą ir rasti laimę bei nepalūžti užklupus nesėkmėms, kurios yra neišvengiamos kiekvieno žmogaus gyvenime. Taip pat pataria, kaip per tikėjimą, viltį ir meilę pasiekti ramybės viršukalnę. Turėdami sieloje tikėjimą, viltį ir gailestingąją meilę, galime iškęsti bet kokius išbandymus. „Daugiabriaunis deimantas", – tokiais žodžiais artimas bičiulis José Guadalupe Trevino apibūdino šį filosofą, teologą, švietėją, oratorių, rašytoją, poetą ir sielų ganytoją.

Tačiau vienas aspektas iki šiol liko nepastebėtas, nors jis yra pats svarbiausias. Arkivyskupas Martinezas – vidinio gyvenimo žmogus; jo dvasinį gyvenimą, jo betarpišką santykį su Dievu vienu žodžiu būtų galima įvardyti taip: tai mistika.“

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti