Kaip išsigydyti visas ligas

10,92€
15,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mijalba
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 448
  • ISBN 9789955599739

„Kaip išsigydyti visas ligas “ aprašymas

Visas pasaulis turi prisikelti iš tamsybės amžių. Turime iš tiesų pažinti infekcijas ir ligas. Turime išmokti jas įveikti. Skelbkime naują gyvenimą be ligų.

Jokio diabeto, jokio padidėjusio kraujospūdžio, jokio vėžio, jokio ŽIV/AIDS, jokios migrenos, jokio diabeto... jokių ligų apskritai!

Kad ir koks iš pirmo žvilgsnio paslaptingas atrodytų susirgimas, jo priežastys dažniausiai būna visai paprastos. Tai yra aplinkos ar maisto produktų tarša ir parazitai. Pašalinkite šias priežastis, ir liga pasitrauks savaime. Neįveikiamų ligų nėra!

Sveikata nėra vien ligos nebuvimas. Sveikata - tai gera savijauta, padėka už gyvenimo dovaną. Tai laimė matyti žydrą dangų, regėti žydinčias gėles ir krykštaujančius iš džiaugsmo vaikus. Galų gale sveikata - tai nepamirštami geri vaikystės dalykai, tai tikėjimas, kad didžioji jų dalis vis dar yra kartu su jumis.

Jums nereikia brangių ir šalutinį poveikį turinčių vaistų. Savo negalavimus galite įveikti ir be jų - padės paprastas elektroninis prietaisas, vaistažolių receptai ir higienos taisyklės.

Tokiu būdu išsigydysite patys ir padėsite sveikti savo artimiesiems.

Hulda Regehr Clark, šios knygos autorė, Saskačevano universitete (Kanada) studijavo biologiją ir baigusi studijas su pagyrimu gavo magistro laipsnį. Paskui, po dvejų metų studijų McGillio universitete, ji įstojo į Minesotos universitetą, kur studijavo biofiziką ir ląstelės biologiją. Ten jai buvo suteiktas daktaro laipsnis. Vėliau ji pradėjo verstis privačia sveikatos konsultantės praktika ir sukūrė savo ligų gydymo metodą. Daktarės Clark metodo esmė yra jos sukurtas elektroninis prietaisas, naikinantis organizmo parazitus, ir laiko patikrinti vaistažolių receptai.

Skaitykite ir būkite sveiki!

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti