Kaip susigrąžinti sielą sapnuojant

Kaip susigrąžinti sielą sapnuojant

Internetu:
9,34€
Knygyne:
10,99€

Apie

  Robertas Mosas (Robert Moss) yra istorikas, žurnalistas ir rašytojas. Labiausiai jį išgarsino sapnų tirinėjimai ir jo sukurta aktyvaus sapnavimo technika, kurios &s...
Leidykla: Mijalba
Autorius Robert Moss

Informacija

  • Leidykla Mijalba
  • ISBN 978609805076

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kaip susigrąžinti sielą sapnuojant “ aprašymas

Kaip susigrąžinti sielą sapnuojant

 

Robertas Mosas (Robert Moss) yra istorikas, žurnalistas ir rašytojas. Labiausiai jį išgarsino sapnų tirinėjimai ir jo sukurta aktyvaus sapnavimo technika, kurios šaknys driekiasi iki pat senųjų šamanų pasaulio. Šioje knygoje Robertas Mosas kalba, kad sapnuose mes galime aptikti gaires, kurios padės mums suprasti, kur slepiasi dingusios mūsų sielos dalys. Toks yra dvasinio sveikinimo kelias. Taip pat sapnai, kaip moko Mosas, nuveda mus atgal į praėjusius gyvenimus, leidžia patirti „paralelinio aš" egzistenciją ir pažvelgti į ateitį. Autorius jau ne kartą lankėsi Lietuvoje ir vedė seminarus. Šioje knygoje jis dalijasi savo įžvalgomis apie Lietuvos dievybes bei mūsų krašto dvasinį pradą.

Ši knyga – tai kompasas, kuris jums padės nepaklysti sapnų pasaulyje.

„Sapnai ne tik mums parodo, ko siela nori, bet ir atskleidžia, kur ji yra iškeliavusi. Mes dažnai sapnuojame senas vietas: senelės namą, mokyklą, kurioje kitados mokėmės, arba namus, kuriuose gyvenome su ankstesniu draugu ar drauge. Gali būti, kad tie sapnai bando mums pasakyti, jog dalį savo gyvybinės energijos ir tapatybės esame palikę kaip tik ten."

 

- Robert Moss        

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai