Kelionė per adventą

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 16
  • Leidykla Magnificat leidiniai
  • ISBN 9786099594927

Knygos „Kelionė per adventą“ aprašymas

Pasiruošk šv. Kalėdoms su visa šeima!
Nuotaikinga, išlankstoma knygelė vaikams nuo 4 m. Joje skaitytojai ras stalo žaidimą visai šeimai, užduočių kalendorių ir Kalėdų istoriją.

Žaidimo ir istorijos autorius – brolis pranciškonas Juozapas Marija OFM. Jis paprastai, aiškiai ir šiuolaikiškai papasakoja Kristaus gimimo istoriją. Ją galima patirti ir praktiškai – su visa šeima žaidžiant stalo žaidimą, kurio pagrindinis tikslas – kartu su Eželiu, Juozapu ir Marija, asiliuku ir kitais draugais įveikti kliūtis ir kuo greičiau pasiekti Betliejų. O užduočių kalendorius kasdien siūlys vaikui atlikti konkrečią ir nesudėtingą užduotį, pvz., padėti tėčiui ar mamai, susitvarkyti kambarį, paskambinti močiutei ir seneliui, pasimelsti ir t. t.

Ji padeda mažiesiems skaitytojams pasiruošti šv. Kalėdoms, o subtilūs švelnių tonų piešiniai puikiai perteikia advento rimtį ir Kalėdų stebuklo paprastumą.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti