Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suau

12,26€
12,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Gelmės
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 64
  • ISBN 9786098302271

Knygos „Kišenukė. Vėžliukė, kuri norėjo gyventi kaip suau“ aprašymas

Florence Seyvos – žinoma prancūzų rašytoja, sukūrusi daug knygų vaikams, už kurias pelniusi daugybę literatūrinių apdovanojimų. Jos pasakojimai ir linksmi, ir gilūs, ir pamokantys. Claude‘as Ponti yra ir vaikiškų knygelių autorius, ir iliustratorius. Jo piešiniai puikiai atskleidžia veikėjų jausmus. Pasak paties dailininko, paveikslėliai pasakoja apie vidinius vaikų išgyvenimus, kiekvienas skaitytojas juose gali atpažinti save patį ir savo svajones. Ir Florence Seyvos, ir Claude‘as Ponti kuria unikalų, savitą pasaulį.

Knygutė apie rimtus dalykus: draugystę ir vienatvę, netektį ir viltį. Bet vėžliukė Kišenukė savo istoriją pasakoja linksmai. Pasaulis yra gražus ir margas. Kartais liūdime, ilgimės tų, kuriuos praradome. Bet liūdesys praeina, prasideda džiugesnės dienos. Su naujais bičiuliais, naujais nuotykiais ir įspūdžiais. Svarbu pamilti gyvenimą ir jo įvairovę.


Brangioji Kišenuke,

rašau tau žinutę, jeigu kartais vieną dieną man ant galvos nukristų akmuo ir tu liktum viena. Norėjau tau pasakyti, kad iš tiesų tu nesi viena ir kad aš daug apie tave galvoju. Visur palikau tau mažų dovanėlių visam tavo gyvenimui. Šiandien tai skani žemuogė, kuri ką tik prisirpo sodo gale. Ji skirta tau.

Iš tikrųjų manau, kad tu – gera mergaitė.

Pasirašyta: Nykštys


Brangusis Nykšty,

Aš – labai linksma vėžliukė. Gal dabar jau nebeverksiu, kai galvosiu apie tave, bet visada tavęs ilgėsiuosi. Taigi, kai man bus iš tikrųjų liūdna, aš apsimesiu, kad verkiu. O vėliau, tikiuosi, po trupučiuką tave pamiršiu. Bet dabar tikiu, kad nepamiršiu tavęs niekada.

Pasirašyta: Kišenukė


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti