Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kitos progos nebus

Kitos progos nebus

Internetu:
7,86€
Knygyne:
9,25€

Apie

Markas Zaidmanas atsipeikėja reanimacijos palatoje greta lašelinės tvarsčiais apmuturiuota galva. Iki tol be jokių ypatingų nuotykių dirbęs mėgstamą chirurgo darbą ir su žmona džiaugęsis savo mažąja dukrele, jis staiga atsiduria ant mirties...
Leidykla: Jotema
Autorius Harlan Coben

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 384
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955136965

Knygos „Kitos progos nebus “ aprašymas

Markas Zaidmanas atsipeikėja reanimacijos palatoje greta lašelinės tvarsčiais apmuturiuota galva. Iki tol be jokių ypatingų nuotykių dirbęs mėgstamą chirurgo darbą ir su žmona džiaugęsis savo mažąja dukrele, jis staiga atsiduria ant mirties slenksčio, pakirstas nežinomo užpuoliko kulkos. Žmona nušauta, pusės metukų Tera nežinia kur dingusi. Ir pasauliui, regis, jau visiškai slystant iš po kojų, daktarą Zaidmaną pasiekia šiurpinantis, tačiau vilties kibirkštėlę įžiebęs raštelis: Mes jus sekame. Jeigu kreipsitės į policiją, savo dukros daugiau neišvysite. Kitos progos nebus. 

Kas kartą, kai pagalvoji, kad Harlanas Cobenas negalėtų geriau sudėlioti minčių į puslapius, jis pasirodo su nauju romanu, kuris kaip nors pranoksta prieš tai buvusį.
* San Franncisco Chronicle

Autorius nekuria nežinomybės. Jis įžiebia ugnį.
* Daily News (Niujorkas)

Cobeno meistriškumas neprilystamas... intensyvaus ir originalaus siužeto romanas „Kitos progos nebus“ turi savo gyvenimą.
* The New York Times

Kartais nežinomybė romane „Kitos progos nebus“ yra beveik skausminga, taip subtiliai išreikštas nevilties ir pavojaus jausmas... Autorius neabeojtinai išmano, kaip prikaustyti skaitytoją, ir jis padaro taip, kad kankinanti nežinomybė tave lydi per visą romaną iki pat nustebinančios pabaigos.
* Chicago Sun-Times

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai