Proveržio patirtis

19,42€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9786098210286

„Proveržio patirtis“ aprašymas

Ši knyga – apie tai, kaip įveikti kliūtis, trukdančias mums patirti savo tikrąją prigimtį. DR. John F. Demartini „Proveržio patirtis“ kiekvienam prieinamu būdu pateikia įkvepiantį mokslą ir filosofiją, atskleidžia ir tyrinėja universalius dėsnius bei principus, kuriais grindžiama mūsų egzistencija. Šie principai išdėstyti tikrose istorijose apie paprastus žmones, turinčius stulbinančių gyvenimo patirčių, todėl net sudėtingiausios sąvokos tampa lengvai suprantamos. Svarbiausia, kad tai itin realus ir praktiškas vadovas, padedantis suprasti, kodėl mes gyvename taip, kaip gyvename, ir kaip transformuoti gyvenimą pagal aukščiausią savo viziją.

Šios knygos pagrindas – autoriaus dviejų dienų seminaro programa „Proveržio patirtis“. Knyga papildyta visatos dėsniais, autobiografija ir didžiųjų žmonių žodžiais. Išmoksite svajonių manifestavimo formulę, atskleisite paslaptis, kaip atverti savo širdį, sužinosite, kaip padidinti meilę ir dėkingumą kiekvienam savo gyvenimo aspektui, gausite gilių įžvalgų, kaip kurti visaverčius santykius, įveiksite baimes ir iliuzijas, susijusias su mirties mitu, ir atkursite ryšį su savo tikrąja misija ir paskirtimi Žemėje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti