Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai

Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai

Internetu:
13,05€
Knygyne:
15,35€

Apie

Šios knygos tikslas – išaiškinti bendrus principus ir terminus, taikomus kuriant skaitmenines technologijas ir skaitmeninius prietaisus, išmokyti jais naudotis sprendžiant tikrovėje kylančias problemas. Daugiausia knygoje rašoma apie skaitmeninių kom...

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 188
  • Leidykla VGTU leidykla Technika
  • ISBN 978609457804

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai “ aprašymas

Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai

Šios knygos tikslas – išaiškinti bendrus principus ir terminus, taikomus kuriant skaitmenines technologijas ir skaitmeninius prietaisus, išmokyti jais naudotis sprendžiant tikrovėje kylančias problemas. Daugiausia knygoje rašoma apie skaitmeninių kompiuterių komponentus, aptariami jų veikimo pagrindai. Vadovėlyje pateikiama medžiaga apie skaičiavimo sistemas ir kodus, komandų sistemos atributus, procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindus. Principai ir terminai nagrinėjami ir aiškinami sprendžiant pavyzdžius, kurie yra knygos pagrindas. Aiškinama, kodėl aprašomieji dalykai buvo sukurti, įvardijami jų privalumai ir trūkumai, nurodomos taikymo sritys. Tuo stengiamasi lavinti kritinį mąstymą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai