akcija -60%
Kukis grįžta

Kukis grįžta

3,46€ 8,67€
Sutaupote:
5,21€

Apie

Berniukas Ondra serga astma, todėl mama nutaria išmesti keletą senų jo žaislų, kaupiančių dulkes. Tarp jų papuola ir mėgstamiausias berniuko žaislas - senas pliušinis meškutis, vardu Kukis. Vakare prieš miegą Ondra pasimeldžia ir papr...
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Jan Sverak

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 140
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 978995523605

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kukis grįžta “ aprašymas

Kukis grįžta

Berniukas Ondra serga astma, todėl mama nutaria išmesti keletą senų jo žaislų, kaupiančių dulkes. Tarp jų papuola ir mėgstamiausias berniuko žaislas - senas pliušinis meškutis, vardu Kukis.
Vakare prieš miegą Ondra pasimeldžia ir paprašo Dievo, kad Kukis grįžtų namo. O naktį susapnuoja, kad pliušinis jo draugas atsiduria tamsiame miške tarp keistų padarėlių ir nepažįstamų miško žvėrių. O jis taip trokšta grįžti namo. Nors visada svajojo apie ramų gyvenimą, dabar jam teks tvirtai atsistoti ant savo prikimštų kojyčių ir tapti didvyriu!
 
Tai nepaprasta pasaka vaikams ir suaugusiesiems apie draugystę, meilę, ryžtą nugalėti savo baimes ir kovą tarp gėrio ir blogio. Garsus čekų režisierius Jan Sverak šią knygą parašė pagal to paties pavadinimo filmą Kukis grįžta, o tekstą iliustravo filmo personažų autorius Jakubas Dvorskis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai