Laukiant Kalėdų. Pasakų advento kalendorius

Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • ISBN 9786094796890

„Laukiant Kalėdų. Pasakų advento kalendorius“ aprašymas

Net dvidešimt keturios dienos džiaugsmingo Kalėdų laukimo! Kasdien atverkite po langelį ir pasinerkite į magiškus pasakojimus – ten jūsų lauks smagiausi ir sumaniausi pasakų pasaulio herojai. Tarp naujų ir jau žinomų istorijų iš viso pasaulio rasite ir šmaikščią lietuvišką pasaką apie šuns ir kiškio kivirčą!

Pasakų advento kalendoriuje – net 24 knygelės: „Gražuolė ir Pabaisa“, „Batuotas katinas“, „Liūtas ir Pelytė“, „Kalėdų giesmė“, „Kiškio batai“, „Berniukas ir vilkas“, „Auksinė žąsis“, „Trys norai“, „Kalėdų voratinkliai“, „Dinozaurai ir Kalėdų Senelis“, „Alavinis kareivėlis“, „Varpeliai din-dilin“, „Drakonų tapytojas“, „Džinas butelyje“, „Kiškis ir Vėžlys“, „Stebuklinga žaisladirbė“, „Sniego karalienė“, „Kiškio pasaka“, „Gulbių ežeras“, „Miegančioji gražuolė“, „Kopelija“, „Dvylika šokančių princesių“, „Miesto ir kaimo pelės“, „Draugiškas drakonas“.

Pasakų advento kalendorių sudaro:

kartoninis dėklas su 24 langeliais ir įmaute (dydis: 30,5 × 41,8 cm).

24 knygelės minkštais viršeliais (dydis: 10 × 10 cm).

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti