Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis. Pašėlę pelekai

Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis. Pašėlę pelekai

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Mo O‘Hara
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 216
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094661860

Knygos „Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis. Pašėlę pelekai “ aprašymas

Rašytoja ir aktorė Mo O’Hara užaugo JAV, bet šiuo metu gyvena Pietryčių Londone. Ji rašo juokingas knygas vaikams ir vaidina jiems savo kūrybos pjeses, nes supranta, kad vaikams labiausiai patinka juoktis. Pačios juokingiausios jos knygos – apie Frankį, didelę riebią auksinę žuvelę, kuri gali pavirsti zombiu ir visus užhipnotizuoti. Tačiau Frankio šeimininkas Tomas myli savo žuvelę ir niekam neleis jos skriausti. Kai jis su geriausiu savo draugu Pradipu iškeliauja į stovyklą, Frankis, žinoma, irgi vyksta kartu. Atrodo, kad stovykloje vyksta keisti dalykai... Ir žuvelė čia šįkart niekuo dėta. Sklinda gandai apie miške slankiojančią grėsmingą pabaisą. Gal žuvelė zombis pagaliau rado savęs vertą priešininkę? Antroji istorija – tiesiog neįtikėtina. Piktasis Tomo brolis Markas staiga ima elgtis labai maloniai. Tai nereiškia nieko gero! Negana to, Frankį kažkas pagrobia! Ar Tomas ir Pradipas įstengs suprasti, kas čia vyksta ir išgelbės žuvelę, kol dar ne per vėlu? DAR DVI JUOKINGOS, BAISIOS IR NETIKĖTOS ISTORIJOS APIE ŽUVELĘ, KURIOS PRIVERS KVATOTI BALSU!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti