Meditacija - sielos dalijimasis

12,40€
14,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Autorius Prem Buda
Informacija
  • Metai 2006
  • Puslapiai 319
  • Leidykla Meditacijos centras „ Ojas“
  • ISBN 9789986727071

Knygos „Meditacija - sielos dalijimasis “ aprašymas

Knygos "Meditacija - sielos dalijimasis" pamatas yra spontaniški Prem Budos atsakymai į dvasios ieškotojų ir žurnalistų klausimus, pateiktus paskaitų, Meditacijos mokyklos, meditacinių praktikumų, individualių sesijų, interviu metu.
Temos apima dvasinius, praktinius ir socialinius dvasios ieškotojų dalykus apie žmogaus sielą, vidinius kūnus ir darnią jų sąveiką su fiziniu kūnu, apie vitalinės energijos tekėjimo dėsnius, meilę ir sielos dalijimąsi - meditaciją.

Prem Ruda (Mečislovas Vrubliauskas) gimė 1950 m. Paakio km., Raseinių raj., 1971 m. baigė Kauno politechnikos institutą, 1987 m. apsigynė technikos daktaro disertaciją ir nuo tų pačių metų Vilniaus universitete pradėjo tyrinėti regimąjį suvokimą. Prem 1993 m. paliko Vilniaus universitetą ir visiškai atsidavė dvasinei ir meditacinei veiklai. Užaugino tris dukras.
Prem - dvasios ieškotojas nuo 1980 m., nuo 1987 m. aktyviai dalyvauja Lietuvos dvasiniame atgimime, pasisako įvairiose Lietuvos radijo ir televizijos laidose, ezoterinėse konferencijose, skaito paskaitas, rašo straipsnius, veda psichoenergetinius, o nuo 1992 m. meditacinius praktikumus, verčia knygas, kuria filmus, meditacijas. Prem nuo 1992 m. yra pirmas Ošo sanjasinas ir meditatorius Lietuvoje. Šiuo metu Prem yra Ošo „Ojas" meditacijos centro lyderis ir pažangių firmų konsultantas.
Prem veiksmai ateina per širdį ir sielą iš vidaus. Jo vedamos sesijos, praktikumai ir meditacijos remiasi į tiesioginį vidinį patyrimą, viziją ir įžvalgą. Prem kuria budalauką ir situacijas, kurios palaiko ir padrąsina individą busti, mokytis, kurti. Gimsta naujas sveikesnis, turtingesnis, geresnis ir laimingesnis pasaulis. Jo pamatas - meditacija ir joje išsikristalizuojanti kūno, proto ir dvasios darna.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti