Meibelė Džons ir uždraustasis miestas

Meibelė Džons ir uždraustasis miestas

Internetu:
7,57€
Knygyne:
8,90€

Apie

Virkščia palenda po antklode, ieško miegančios Meibelės. Apsiveja jai aplink kulkšnis. Tvirtai suveržia riešus. Tada klastingieji vijokliai apklosto Meibelę l...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Will Mabbitt

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 328
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441620

Knygos „Meibelė Džons ir uždraustasis miestas“ aprašymas

Meibelė Džons ir uždraustasis miestas

Virkščia palenda po antklode, ieško miegančios Meibelės.

Apsiveja jai aplink kulkšnis.

Tvirtai suveržia riešus.

Tada klastingieji vijokliai apklosto Meibelę lyg niekur nieko. Ji guli apkamšyta kaip dešrainis, kurio viduje – mergaitė vietoj kiaulienos, ir knarkia sau toliau. Netrukus apmuturiuotą saldainiuką pradeda tempti spintos link.

Kas žino, kas laukia mažos mergaitės, kurią iš lovos pagrobė piktosios kerėtojos pasiųsti klastingieji vijokliai?

Nejau Meibelei Džons atėjo galas?

Galas Meibelei Džons, narsiausiai mergaitei, nuotykių ieškotojai ir piratų įgulos narei?! Na jau NE! Meibelė Džons taip lengvai nepasiduos. O jei kažkokie vijokliai ar raganos ketina vidury nakties ją pagrobti, tai tikrai dar ne galas.

Priešingai, tai didelio ir smagaus nuotykio PRADŽIA!

 

Britų autorius Willas Mabbittas taip mėgsta rašyti, kad rašo visur – namie prie stalo, kavinėse, traukiniuose, tualetuose ir net mintyse. Nenuostabu, kad ir jo knygas taip pat smagu skaityti visur ir visada – šiurpiai juokingas istorijas apie narsią piratę Meibelę Džons mėgsta ir vaikai, ir suaugę.

„Meibelė Džons ir uždraustasis miestas“ – antroji knyga apie išdykusią mergaitę su pižama ir kardu. Tačiau kiekvienoje knygoje apie Meibelę Džons – vis kitas nuotykis, tad jas galima skaityti ir ne eilės tvarka. Šįkart Meibelė vėl atsiduria pavojingame ateities pasaulyje, kuriame nėra žmonių, tik kalbantys gyvūnai. Ir patenka čia visai ne todėl, kad vėl padarė BAISŲJĮ DALYKĄ. Šįkart jos tikslas – išgelbėti pagrobtą mažąją sesutę. Pakeliui, žinoma, reikės rasti lobį, išvengti pavojų ir patirti daugybę nuotykių.

Knygas apie Meibelę Džons iliustruoja britų dailininkas Rossas Collinsas.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai