Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
ispardavimas -58%
Netobulieji

Netobulieji

Nauja kaina:
3,00€
Sena kaina:
7,10€
Sutaupote:
4,10€
Apie
Kam šiais laikais reikalingi žurnalistai, jei kiekvienas pilietis naujienas renkasi ir interpretuoja pats? Tokį klausimą kelia debiutinis britų kilmės rašytojo Tomo Rachmano romanas Ne...
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Tom Rachman
Informacija
  • Metai 2012
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502259

Knygos „Netobulieji “ aprašymas

Kam šiais laikais reikalingi žurnalistai, jei kiekvienas pilietis naujienas renkasi ir interpretuoja pats?
Tokį klausimą kelia debiutinis britų kilmės rašytojo Tomo Rachmano romanas Netobulieji, kurį entuziastingai sutiko ir viso pasaulio skaitytojai, ir kritikai.
 
Romano veiksmas vystosi Romoje, Vitorijo Emanuelio II gatvėje. Čia įsikūrusi anglakalbio laikraščio redakcija, čia nuo ryto iki vakaro galvas laužo ir klaviatūras tarškina žodžio ir išmonės meistrai. Deja, auksinės laikraščio dienos jau praeityje: skaitomumas krenta, tiražas mažėja, gerbėjai baigia išmirti, internetinio puslapio kaip nėra, taip nėra. Profesionalūs žurnalistai pradeda suvokti, kad jų darbas visuomenės akyse nebeturi prasmės, ir kad vieninteliai juos suprantantys žmonės sėdi tame pačiame skęstančiame laive.
Vienuolikoje knygos skyrių sutinkame vis kitą laikraščio figūrą - nuo vyriausiosios redaktorės iki kuklaus nekrologų rašytojo. Kiekvienas skyrius - atskira asmeninė istorija, persipinanti su kitomis ir po truputį atskleidžianti laikraščio žlugimą.
 
Knygos autorius Tomas Rachmanas gimė 1974 m. Londone, užaugo Vankuveryje. Baigė Toronto universitetą ir Kolumbijos žurnalistikos mokyklą. Dirbo užsienio korespondentu Romoje įsteigtoje naujienų agentūroje Associated Press, siuntė reportažus iš Japonijos, Pietų Korėjos, Turkijos, Egipto. 2006-2008 m. dirbo International Herald Tribune redaktoriumi Paryžiuje. Gyvena Romoje.
 
Netobulieji - knyga, kuri patiks visiems mėgstantiems nenusaldintą ir kartais juodoką humorą, visiems, kas domisi žiniasklaidos virtuve ir jos gaminamu turiniu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai